Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś przytyła w ciąży mniej niż 10 kg?

Polecane posty

Gość gość

Jw. Jestem ciekawa czy to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja, a przytyłam 9,5 kg., córa ważyła 3.5 kg i miała 53 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę która przytyła 8 kg w ciązy, ale miała bardzo duże problemy rodzinne, widocznie "zmarniała" chociaż starała się zdrowo odżywiać, sama to przeżywała, bo i tak była drobna i jak sama mówiła "walczyła o każdy kilogram". Dziecko miało 3600, widziałam że biust jej urósł, wiem że z wodami i łożyskiem ok, więc po prostu ona sama straciła na wadze. Ja teraz muszę pilnować właśnie żeby tych 10 nie przekroczyć, bo w ciążę zaszłam z nadwagą, ponad 10 kg, ale to zupełnie inny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka przy porodzie ważyła z 5 kg więcej niż przed. Ja ważyłam 2800. Ja też mało przytyłam, ale nie pamiętam ile, wiem że pierwszy raz w życiu przekroczyłam wtedy 55 kg, 2 tygodnie po porodzie wchodziłam w spodnie rozmiar 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1 ciazy 7kg... Nie glodzilam sie, jadlam to na co mialam ochote. W dniu wyjscia ze szpitala mialam 0,5kg na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przytyłam 6 kg, dziecko 3200, a ja ważyłam 56kg w dniu porodu. Po porodzie miałam brzuch dosłownie wklęsły. Potem jeszcze schudłam bo karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też będę się pilnować aby nie przytyć więcej niż 10 kg. W 1 ciąży przytylam 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl! Przybrałyście durne pipy, przybrałyście. Jak ktoś przybiera mniej niż 10kg w ciąży tzn, że tej ciąży jeszcze chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem baardzo szczupła i też przytyłam malutko w obu ciążach. W pierwszej 9kg, w drugiej 7 kg. Apetyt miałam w obu ciążach przeogromny i sama się dziwię, że tak mało. Dzieci ważyły 3550 i 3300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:58 Niekoniecznie. Ja startowałam z wagą 50 kg, pod koniec ciąży ważyłam 56kg, a po porodzie znowu 50 kg. Dziecko tak jak napisałam ważyło 3200, jest zdrowe i się super rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytyłam tez 9 kg ...na początku trochę wymiotowałam i nie objadalam sie .Bylam w ciąży z córka i miałam ochotę tylko na zielone jabłka ,arbuzy, kapusta kiszona ,ogórki ,zero ochoty na słodycze. Córka ważyła 3000 i tez miałam po porodzie " dziurę" - wszystkie ciuchy mi pasowały .Z synem przytyłam 20 kilo ale miałam wiecznie ochotę na kebaba , placki ziemniaczane ,frytki ...jak czułam tylko zapach obiadu to od razu mogłam jeść No i były tego skutki ...synuś ważył 3200,a po porodzie wyglądałam jakbym była nadal w ciąży ,nic nie pasowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj na kafe? Każda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" dziurę" w brzuchu miałam napisać .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko cukierki mogłabym jeść niestety. Przed ciąża ważyłam 60 kg przy 168 cm wzrostu. Teraz jestem w 18 tygodniu ciąży i przytylam 2,5 kg. Mam nadzieje ze uda mi sie nie przytyć więcej niż 10 kg do konca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciązy przytyłam 8kg-dziecko ważyło 4,5kg- ciąża z cukrzycą ciązową więc byłam na diecie, druga ciąża normalna przytyłam jakieś 9-10kg- dziecko ważyło 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlowianskaLala
Ja jestem w 32tc i przytylam 5 kilo. Do porodu zostalo 8tyg i nawet jakbym tyla pol kilo na tydzien i tak nie dobije do 10. Zwlaszcza ze pod konoec ciazy juz sie nie tyje. A jem.wszystko. wlasnie przed chwila zjadlam budyn a wczoraj na kolacje frytki:) Nigdy tyle nie jadlam. Zawsze dbalam o linieni co wiecej zjadlam to bylo widac. W ciazy ten problem minal. Jem codziemmie sldycze, w koncu przestalam liczyc kalorie. Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod koniec ciąży się nie tyje? Ja w ostatnich 2 miesiącach przytyłam 3 kg z moich 6 kg z całej ciąży. Dziecko pod koniec przybiera właśnie najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przykryłam tylko 4 a syn ważył 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam że przytyłam mniej niż 10kg ale taka moja natura :) córka urodziła się w pełni zdrowa 3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaagaa30
ja w 1 ciazy, przytylam sporo ponad 13 kg, ale przez pierwsze 4 schudlam strasznie bo tylko wymiotowałam, później dogadzałam sobie, na koniec ważyłam 67 kg, 2 ciąża po roku (aktualnie 30 tc). startowałam z waga 56/57kg teraz waże 61,5 kg, 2 mc temu ważyłam 63 kg. w tej ciąży miałam mega mdłości, które łagodniały po niezdrowym jedzeniu. Już przeszły, więc i zdrowo się odżywiam, bez słodyczy, smażonych rzeczy więc i waga nie szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest osoba raczej od zawsze pulchna i ze mną w ciąży schudla 7 kg bo mogla jeść tylko winogron. Ciążę zaczynala z waga okolo 85kg przy 176 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w trzeciej ciąży przytyłam 3 kg. Ważyłam 65 na starcie w dniu porodu 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecałe 7 kg pierwsza ciąża, druga 8 kg. Teraz ważę mniej jak przed ciążami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciąży +1kg.przez pierwsze 5miesięcy -6kg. Do 9miesiąca przytylam te 6+1kg. Teraz 18tydzień już mam +7kg he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i większość moich koleżanek przytyłyśmy między 13 a 20 kg, ale jedna przytyła 8 - miała cukrzycę ciążową więc ścisłą dietę- jej synek jak się urodził ważył 2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja przytyłam 8kg corka waga 3660 i 53 cm tydzien po porodzie wazyłam tyle ile przed ciaza aktualnie zaczynam 5 mies kolejnej ciazy i na wadze mam +1kg wiec mysle ze teraz w ciagu najblizszych tych mies tez przytye te 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytylam niecałe 8kg ale to dlatego że urodziłam w 36 ttg i przed samą ciąża utylam 3 kg. Ale wygladalam jakbym 15 przytyla Więc niema reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie większość jednak tyje powyżej 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×