Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś z mam ma męża, który ma nietypowe hobby?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi jak sobie z tym radzicie? Jeżeli np. jest to hobby niebezpieczne? Albo kiedy wasz mąż poświęca temu bardzo dużo czasu bo to też jego zawód? Jesteście zazdrosne? Niestety mój mąż ma dosyć niebezpieczne hobby i teraz staramy się o pierwsze dziecko i strasznie się martwię. Mamy ponad 30 lat. Obiecał mi, że po 30 przestanie "uprawiać sport" i owszem przestał zawodowo, ale dalej robi to hobbistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By z męża zrobić tatusia powinnaś mieć go zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i by wspierał porody. Nie jesteś zacofana by wstydzić się męża a obcego faceta ginekologa nie ciemnota! !! Również mąż zabezpiecza przed z bocznym lekarzem jak onkolog urolog ..Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma niebezpieczne hobby. Jakoś sobie z tym radzę. Wiedziałam z kim się wiąże więc nie wymagam od niego by przestał. To by go zabiło. Co robi mój mąż? Wspina się na góry np. takie jak Mont Blanc. Jak sobie z tym radzę? Średnio. Żyje ze świadomością, ze kiedyś może stamtąd już nie wrócić...liczę się z tym za każdym razem kiedy wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj od 15 lat skacze ze spadochronem. Ja tez probowalam,ale obecnie jestem w 3 ciazy i na razie dalam spokoj. Wroce do tego na pewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha znalazła sie ta zacofana co z chłopem musi po lekarzach chodzic.My tutaj same sobie dobrze radzimy z takim i sprawami jak wizyta u lekarza,a ty sieroto musisz miec obok zboczonego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz był ten temat niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×