Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkk

czy którąś z was bolało podbrzusze podczas stosunku???

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkk

mam strasznie twarde podbrzusze, i boli mnie kiedy uprawiam sex, boje się że mogę być wciąży czego bym bardzo nie chciała, przynajmniej nie teraz,,, nowa praca i plany...czy to może być jeden z objawów??? miałyście tak na początku ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w23
Ja tak mam nie będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
... kiedy sie kochamy od tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
uffffffffff:) dzięki za pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
aa i jeszcze jedno nie mialyscie twardego podbrzusza podczas pierwszych miesięcy ciązy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
nigdy nie byłam w ciąży więc jeszcze nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
dodam jeszcze ze chodze ostatnio strasznie poddenerwowana, mialam dziwne 3 dniowe plamienia, i spie non stop, wiem ze to mogą być moje schizy,,,ehhh poczekam do czwartku i ide chyba robic test..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaba
ja urodzilam ponad 4 miesiace temu,biore tabl i zabezpieczamy sie prezerwatywa,ale tak smo boli mnie podbrzusze w czasie stosunku,ostatnio wogole czuje sie jakas opuchnieta,brzuch jest tez napuchniety,mialam lekkie plamienie podaczas brania tabl,a w czasie 7 dniowej przerwy prawie wogole okresu,bardzo skapo krwawilam,sama juz swiruje,bardzo boje sie kolejnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
no wlasnie w ogole nie mam miesiączek, mialam te plamienie ostatnio, biore tabletki anty, ale 2 tygodnie temu bylam na wyjeździe i zapomnialam wziąść 2 , norma to odczekac 7 dni ,, ja zaczekalam tylko 3,,,także tego sie obawiam, ale czy to możliwe aby po 2 tygodniach miec juz takie objawy jak sennosc i poddenerwowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
noo i ten cholerny brzuch,, teraz tak podotykalam ze jest strasznie twardy,,moze to przez to ze od kilku dni mam zatwardzenia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaba
powiedzcie mi,czy lekip/astmatyczne moga oslabiac dzial tabl anty???moj brzuch wydaje mi sie ogromny od kilku dni:(przytylam 2 kilo,ale nie czuje sie zle,jestem zmeczona ale to skutek opieki nad moim dzieciatkiem,bynajmniej nie czuej sie tak samo jak na poczatku 1szej ciazy,chyba kupie ten test,jestem za bardzo przerwazliwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×