Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamnadzieje

czy ktoras z was miala test negatywny w terminie a byla w ciazy?

Polecane posty

Gość mamnadzieje

dziewczyny robilam dzis test ciazowy wyszedl negatywny jutor powinnam dostac @ czy ktoras z was miala tak ze test w terminie @ wysedl negatywny a byla w ciazy ??? dodam ze staramy sie o dziecko juz kilka miesiecy to byla by moja druga ciaza i mam objawy ciazowe , balgan napiszcie czy ktos tak mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnadzieje
zadnan tak nie miala ??? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Ja miałam pierwszy test niegatywny. Robiłam go w dniu spodziewanej miesiączki, ale popołudniu i wyszedł negatywny. Drugi zrobiłam 3 dni póżniej (rano) i były dwie grube krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnadzieje
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na to liczę
dzis mija 32 dzien cyklu (zazwyczaj 29 dniowe); zrobilam popoludniu test - negatywny :( a objawy mam typowo ciążowe... tak bardzo chcę, żeby to była ciąża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakie macie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na to liczę
moje objawy: bóle brzucha jak na okres (od soboty), kłucie jajników, bolące piersi (nie bolą mnie nigdy aż tyle dni) , kręci mi się w głowie, częstsze oddawanie moczu - nie smiejcie się - wiem, że to za wczesnie, ale naprawde latam co chwile do lazienki!, no i jeszcez podwyzszona temperatura - 16 dzien już! Obserwuję temperaturę już od dawna - wiem kiedy była owulacja - skok temperatury prawidlowy, codziennie mam 37 stopni... boze juz sama nie wiem. czuję, że jestem w ciazy, naprawde. ten test mnie tylko rozczarowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkka
Moja przyjaciółka tak miała;) zrobiła test w terminie spodziewanej miesiaczki,wyszedł negatywny uznała ze nie jest w ciazy.Potem pojechała na urlop z mężem,gdzie przez tydzień pili na umór.Przyjaciołka zawsze miała nieregularne okresy wiec myslała że skoro test pokazał ze nie jest to nie jest w ciaży.2 tyg później miała juz 2 kreski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkka
no i 9 miesięcy żyla w panice czy alkohol nie zaszkodził jej dzieciatku,ale wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnadzieje
jesli chodzi o bojawy to ja mam takie : boj jajnika ale nie caly czas takie klucie czasem , wrazliwe piersi, zawroty glowy , zmeczenie , owulacja byla w terminie wiem bo obserwuje sluz , mierze temperature , mam monitor ktory okazuje owulacje i stosuje testy owulacyjne dodatkowo , mialam tez robione badania hormonalne wiec wiem ze byla owulacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na to liczę
i jak? robilas kolejny test? bo ja wlasnie sie zastanawiam czy robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 3 testy
negatywne, poszlam na bete i wyszla ciaza!! teraz zaczynamy 34-tydzien, zycze wam tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu
same tu takie! dopiero po 2-3 tygdoniach laskom pozytyw wychodzi!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na to liczę
:) njest nadzieja znaczy! :) wiem, ze dopiero kilka dni mim sie okres spoznia, ale ja po prostu wiem,ze to ciaza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mnie wyszedł
dopiero 3 test po 3 tyg od @ :) jeszcze 2 tyg po spodziewanej @ nie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na to liczę
zrobilam wlasnie. widzę bardzo jasny cień kreski :) naprawdę ledwo dostrzegalny, ale jest :) powtorze test za kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli widzisz druga kreske a jest bardzo jasna to to ciaza na bank tez tak mialam tylko jest jeszcze bardzo wczesna.gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na to liczę
:) ale i tak się boję. powtorze za kilka dni - albo najlepiej pojde na bete pod koniec tygodnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnadzieje
hej :) gratuluje :) :) super wiadomosc wiem moze i mi sie pojawia 2 krechy ???? nie robilam testu ale mam w domu i tak mnie kusi ... dzis dzien spodziewanej @ nie ma jej jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnadzieje
mialo byc wiec nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka-
A ja mam takie pytanie. Zrobilam przerwe w tabletkach anty na 3 miesiace.Poszlam do gina po opakowanie z mysla , ze mnie zbada bo przez te 3 miesiace kochalam sie bez zabezpieczenia a on powiedzial , ze jak okres nadejdzie to zeby brac. Nadszedl okres wiec wzielam pierwsza tabletke to bylo 15 dni temu.Okres byl bardzo dziwny trwal tydzien i kolejne pare dni mialam dziwne brazowe plamienia. W dzień od jakis 10 dni bola mnie po bokach piersi, rano mnie tak jakby mdli. Zrobilam test ciazowy przy 9 tabletce bo obabal sie , ze moge byc w ciazy a biore tabletki. Test wyszedl negatywny.A mnie nadal piersi bola, dziwnie sie czuje, czesem mnie brzuch kłuje. Jak myslicie czy to moze byc od tabletek czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnadzieje
ja mysle ze spokojnie moze to byc po tabletka skoro sie zabezpiczasz bierzesz tabletki tak jak nalezy i do tego test negatywny to nie masz sie czym martwic pozatym mialas tez okres wiec spokojnie moim zdaniem nie jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na to liczę
mam nadzieje - robilas test? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja też robiłam dziś test i miałam drugą kreskę bardzo jaśniutką,z tym że @ powinnam dostać w piątek,mam nadzieję,że za parę dni kreski będą wyraźne:) Pozdrawiam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na to liczę
gratuluje domi!!! u mnie kreska naprawde beldziutka! za kilka dni zamierzam powtorzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez wyszedl negatywny a poszlam do gina i okazalo sie ze jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi1906 a miałaś już jakieś
objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnadzieje
kochane u mnie jednak test sie nie mylil :( @ przysla nie ma ciazy zaczynam 6 cykl i troche daje sobie na luz tym bardziej ze maz ma w dni plodne nocki wiec reaczej nici ze staranek moze to i lepiej odpoczne troche od myslenia o ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×