Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tsunami20

czy któraś z was robiła test ciążowy przed okresem i wyszedł pozytywnie

Polecane posty

witam! chciałam sie dowiedziec czy któras z was robiła test przed oresem i wyszedł jej pozytywnie. Ja planuje ciąze przez 3miesiące zrobiłam test w sobote i jedna była ciemniejsza a ta na ciąze była bardzo słaba. dzisia byłam u ginekologa i powiedział ze narazie jeszcze nic nie widzi i zebym za dwa tyg. sie zgłosiła. jestem dopiero 27dni po okresie a ores miałam nieregularny. dodam ze pobolewa mnie brzuch od czasu do czasu tak jakbym miala dostac ten okres ale test chyba był pozytywny. dziekuje i pozdrawiam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym ale jeszcze sie nei ciesze bo wedłeg mnie to dziwne ze 14 listopada nic nei widziała poza zakolem na macicy jak to stwierdzila w ktorym moze zamieszkac moja fasolka mam nadzieje ze teraz juz rozwieje moje watpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie druga kreska byla bardzo slaba, czasem gin dlugo nic nie widzi i tez mialam takie pobolewania ze myslalam ze dostane okres ciagle sprawdzalam wkladke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobolewał nawet z tego powodu byłam w szpitalu ale tam mnei totalnei olali:) aczkolwiek teraz jzu mnei prawie nei boli tylko piersi zaczeły pobolowac a wczesniej tego nei miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob jutro test HCG szybko wzrasta jutro kreska bedzie widocznijsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokłądnie i to raczej sutki:) trzymam kciuki tsunami oby sie udało:) win dzieki za dobre słowa mam nadzieje ze ja własnei jestem tym przypadkiem gdzie gin długo nci nei widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
identycznie mialam :) jak schodzilam po schodach to czulam cycki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja rowniez robilam test ciazowy przed okresem. Mialam bole w podbrzuszu jakby na okres. Robilam nawet kilka testow co pare godzin zeby miec pewnosc czy jest ciaza. I za kazdym razem jedna kreseczka byla slabsza i jasniejsza niz druga. Na 100% bedziesz mama. Gratuluje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a braliśćie przed zajsciem ciąze tabletki anty?? ja brałam rigevidon i 3 miesiace temu je odstawiałm mam nadzieje ze wszysko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwsza ciaze zaszlam miesiac po odstawieniu mercilonu,nie martw sie wszystko bedzie ok :) pisz co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabelka 234
tak bardzo pragnę maleństwa:-) staramy sie od 2 miesięcy teraz niby kochalismy sie w dni płodne okres mi sie spóżnia 5 dzień ale niestety mam cykle nieregularne więc może nie trafilismy w te własnie dni....w tamty miesiący spozniał mi sie 1,5 miesiąca ale dostałam...teraz jesli doszło do zapłodnienia to jest 2 tydzień...martwie sie bo pobolewa mnie brzuch i boję się,że znów sie nie udało:-) jedyny dziwny objaw to fakt ,że nie czuje zatrzymania wody w organizmiei brak apetytu a przed miesiączką zawsze był większy tak jak zawsze przed miesiączką piersi bola ale bardziej sutki i to tylko przy dotknięciu nie wiem może ja juz fiksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie :) myśle ze bedzie wszystko wporządku z dzidzia jak oczywiscie jestem w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wczesnej ciazy moga wystepowac bole jak na okres az do tego stopnia ze wkolko to sprawdzamy,moze wystepowac sennosc nadmierna,bolesnosc i wrazliwosc sutkow i piersi aa i zdarza sie ze nie ma zadnych uplawow a wrecz jest "tam" sucho ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabelka 234
temperatura w pochwie wczoraj wyszła 38,4 kreski ale wieczorem a raczj powinno sie miezyć rano wiem,ze powinnam zrobić test ale boję się,że się znów nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arabelka 234 ja tez sie starałm chociaz w naszym przypadku te dwa czy trzy mieisace to nie jest tak długo..mi tez sie w drugim miesiacu spoznial okres myslałam ze jestem w ciazy ale jednak dostałam;/ teraz mysle ze nie dostane trzymam kciuk:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo udało sie!!! zrobiłam wczoraj jeszcze jeden test wyszedł już normalnie:) dzisiaj byłam u ginekologa poszłam prywatnie, jestem w piątym tygodniu ciąży!!!tylko powiedziałam mu ze pobolewa mnie brzuch i nie raz łapia mnie takie skurcze powiedzial ze moze grozic to poronieniem :( przepisał jakies tabletki dopochwowe myśle ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszedł pozytywnie około 6 dni przed spodziewaną miesiączką ale ja doskonale wiedziałam w jakim przedziale miałam owulacje i kiedy ta miesiączka musiała nadejść.Ps: gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robiłam jeden przed okresem też chyba nawet 6 dni ale była bardzo słaba kreseczka poszlam do ginekologa powiedziałam ze za wczesnie i jeszcze nic nie widac. a teraz zrobiłam sobie jeszcze raz wczoraj i wyszla taka piekna czerwona kreska.. w sumie juz i tak widziałam ze jestem w ciazy bo nie miałam juz10dni okresu :) no i dzisiaj mi powiedział ze jestem w 5tyg. ciązy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z pan brala microgynon czy jakos tak? Wczesniej przez 4 lata bralam cilest potem micro.... staramy sie od 5 msc o dzidziusia i nic moze to skutek uboczny po tabletkach.dodam ze pezed planowaniem poprzedniej ciazy bralam cilest i po odstaeieniu 2msc i byla ciaza a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam 11 dni po owulacji i wyszedł pozytywnie ale robiłam ten z Tesco za 5 zł - one są bardziej czułe niż płytkowe. Płytkowy nic nie pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie za 2 dni okres a test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×