Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nicola1980

Czy ktoras z was zaszła w ciaze podczas brania tabletek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość Nicola1980

Biore tabletki od 4 lat, okres dostaje co miesiac po zakonczonym opakowaniu ale ostatnio zauwazylam ze powieksza mi sie brzuch i zaczeły mnie bolec piersi. nie wiem czy brzuch mi rosnie dla tego ze po prostu przytylam czy ze wzgledu na ciaze. Jesli ktoras z was zaszla w ciaze gdy brała tabletki to może mi napisze czy miala jakies objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea27
Znam jedną co zarzeka sie ze zaszła biorac Cilest. Dziecko zdrowe. Ginekolog powiedział - przecież jest napisane na ulotce ze nie ma 100% pewności i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea27
A, właśnie pojechała do lekarza bo ją bolały piersi. Cykle wcześniej miała niestabilne, wiec wcale ją to nie zaniepokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola1980
Dziekuje za odpowiedz, tak sie składa ze ja tez biore Cilest. Chyba sie wybiore do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska de
Moja kuzynka tez zaszla w ciaze. Nie wiem co brala, ale podobno zjadla cos nieswiezego, zwymiotowala i tabletka nei zadzialala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
również zaszła w ciążę biorąc tabletki od kilku lat, z tym że nie wiem jakie brała. Wszędzie jest informacja iż tabletki nie mają 100% pewności. Skuteczność zmniejszają np. biegunka, wymioty, opóźnienia lub zapomnienie w zarzywaniu, czasem silny stes lub inne silne leki. Z tego co wiem mojej znajomej zdarzało się nie brać tabletek punktualnie. Wiadomo nie duże spóźnienia nie robią różnicy, ale nie wiem dokładnie jakie jej się zdarzało. Ja starałam się brać bardzo dokładnie i były skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja bratowa
ale po roku okazało się, że to była tylko wersja dla jej męża:0 kłamała ona celowo odstawiła pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................
a mozna wiedziec co sie urodzilo? bo ja slyszlalam ze jest wieksze prawdopodobienstwo chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja bratowa
ano chłopiec, ale wygląda jak dziewczynka, bo ma blond loczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezdzietnaa
Ja prócz pigułek Diane 35 stosuję też prezerwatywę to tak z przezorności ponieważ panicznie boję się zajść w ciążę , myślę że mieszanka pigułek z prezerwatywą jest stuprocentowa , a robię to już od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×