Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktos wie jak mops oblicza dochod do 500 plus

Polecane posty

Gość gość

mam 1 dziecko.Niby liczy sie dchod za 2016 rok. ale tez biora pod uwage obecna sytuacje.i ti tego nie rozumiem.Czyli jesli zloze jeszcze papiery w sierpniu tak oni to licza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz jakiegoś partnera nawet nie ojca dziecka dolicza jego dochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie licza sie dochody partnera ojca nie biologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą dostać pity za 2016r, umowy o pracę a jeśli ją ZMIENIŁAŚ to również nową umowę o pracę i zaświadczenie z nowego zakładu pracy o dochodzie za poprzedni miesiąc. Czyli sprawdzają czy teraz Twoja sytuacja finansowa się nie zmieniła, w sensie czy teraz nie zarabiasz zbyt dużo by pobierać 500+. W rodzinnym też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie pracuje w tej samej firmie od zeszlego roku.czyli od siepnia 2016.ale martwi mnie to ze noormalnie zzarabiam te 1450zł na reke. wiec mis ei nalezy.ale w lipcu zarobilam wiecej o 200zł czyli na konto wplynelo mi 1650zł. i martwie sie ze jak mi policza ten miesiac nie dostane kasy. na caly przyszly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zgłosić, jesli teraz normalnie pracujesz, beda chcieli oświadczenie o dochodach od pracodawcy bieżącego, także w ogóle nie rozumiem po co im stare pity, skoro i tak biorą tez pod uwage bieżący dochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chca zadnych zawiadczen z pracy. tylko mam oswiadczenie w kotrym musze opisac swoja sytuacje dochodowa. czyli od kiedy pracuje tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzą na pierwszy, pełny przepracowany miesiąc w danej firmie. Np ja jak zaczęłam prace w połowie stycznia to chcieli zarobki za luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę któraś z was składała jakieś PITy? U nas urząd sam je sobie sprawdza, trzeba jedynie dać oświadczenie o dochodach nieopodatkowanych, no i udokumentować zmianę dochodu jeśli taki nastąpił. Autorko, najlepiej jak doniesiesz umowę na której masz stawkę i napiszesz oświadczenie jakie obecnie są dochody, bo skoro w zeszłym roku pracowałaś od sierpnia, to oni to na cały rok przeliczają, obecnie wzrosło. Nie masz alimentów na dziecko? Bo jeśli ojciec dziecka jest znany i żyje, to musisz mieć albo alimenty, albo podawać jego dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×