Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kupic takie mieszkanie??

Polecane posty

Gość gość

mieszkanie kawalerka wyremotnowane, stan idealny - minusem jest to, ze lazienka jest osobno - tzn. lazienka jest na parterze, a mieszkanie na pietrze, jest to dom wielorodzinny, ale kazdy ma wlasna lazienke - ci ktorzy mieszkaja na dole maja lazienki polaczone z mieszkaniami, a ci ktorzy do gory maja lazienki na dole... co wy na to?? cena bardzo atrakcyjna i powaznie sie zastanawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tak średnio mi się to widzi, to znaczy że jak chcesz się wykąpać to musisz iść przez klatkę schodową? Musisz wyjść z mieszkania? Pewnie to jakieś stare budownictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie brała takiego. Poczekałabym na lepszą okazje, bo pomyśl sobie jak przyjda małe dzieci i bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz dokladnie przejscie z waszego mieszkania do lazienki? czy macie "wlasny" korytarz? Czy lazienka jest obok czyjegos pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spontaniczny seks pod prysznicem albo w wannie to jest coś! a w takim układzie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak trzeba przejsc przez klatke schodowa, to jest stare budownictwo i dlatego tak jest zrobione... mieszkanie jest naprawde w swietnym stanie, lazienka rowniez wyremontowana w zeszlym roku naprzeciwko naszej lazienki jest lazienka sasiada z gory a dalej dwa mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, czułabym się jak w akademiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez 3 tyg musiałam korzystasz łazienki piętro wyżej gdy nasze mieszkanie remontowali To była katastrofa, w nocy sikalam do słoika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde sadzicie ze to jest takie uciazliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps gdy w przyszłości będziesz miala niemowlaka to idąc do wc będziesz musiała go zostawić tak jak ja teraz gdy ide do piwnicy do pralni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja sobie nie wyobrazam spotkan z sasiadami pod lazienka A jak masz ochote isc nago to co?W takim ukladzie odpada Nigdy bym na taki uklad nie poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja bym nie kupiła. Wg mnie bardzo uciążliwe i nie czulabym sie komfortowo bez łazienki w mieszkaniu ale widać ze sie napalilas na to mieszkanie. Chcesz to kup ale wydaje mi sie ze bedziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dzieciach nie myslimy narazie, a poza tym nie chcemy tam mieszkac na stale tylko jakies 3, max 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to sobie wyobrażasz? Dziecko śpi a ty jesteś sama i nie możesz się wykąpać bo nie zostawisz go samego. A żeby się załatwić też będziesz musiała malucha ze sobą brać. Jak dla mnie to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym miala kupowac mieszkanie na stale to tez bym nie kupila, ale naprawde nie ma innych porzadnych ofert w naszym malutkim miescie, a chcemy kawalerke... to jest najlepsza oferta naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda kasy na takie nie wiadomo co. A myślisz, że potem będzie to łatwo sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje sie ze nic lepszego nie znajdziemy a potem bedziemy zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wzgledu na to jak dobra bylaby oferta dla mnie kategorycznie odpada Nie wtobrazam sobie spotkan z sasiadami ich znajomymi przy lazience Jak z niej wychodzic?Zero intymnosci Dziecko moze sie przydazyc i co wtedy A podczas choroby?Poza tym piszesz ze to mieszkanie na chwile Ale kto je potem kupi?Jak widzisz oprocz Ciebie zwolennikow takiego rozwiazania z lazienka brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie i jeszcze raz nie Jeszcze wspólny kibel i bedziesz miala jak u kiepskich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym nie kupila, na dluzsza mete to jest uciazliwe, kiedys mieszkalam w bursie i lazienke mialam na tym samym pietrze, ale musialam wyjsc z pokoju i przejsc pare krokow i po roku juz mialam dosc:). Poza tym jak nie kupujesz tego mieszkania na stale, to tym gorzej, bo bedziesz miala duzy problem zeby go sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blee. Jakis sasiad bedzie mial rozwolnienie,a Ty brdziesz po nim szla zrobic siku albo umyc zeby :/ A moze w mieszkaniu uda sie wydzielic kacik na lazienke? Moja kolezanka w kamienicy zrobila sobie lazienke mimo,zs mieszkanie mialo lacznie ok 25m kwsdratowych. Jezeli nie to nie kupujcie,bo potem ani nie wynajmiecie,ani nie sprzedacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest wspolna lazienka z sasiadami!!! kazdy ma osobna lazienke tylko ze lazienka jest na dole a mieszkanie na pietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps mieszkanie kosztuje 48tys za 37m2, do tego jest dzialka na ogrodek, garaz i strych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze swoja jak jest piętro niżej . Laska mamy 2015 rok nie cofaj sie !! łazienka w mieszkaniu to teraz norma a nie jakiś luksus . Ile kosztuje to mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie gdzie mieszkac, to tam mieszkajcie i rozgladajcie sie za czyms lepszym, ewentualnie wezcie kredyt i kupcie wieksze nie kupujcie mieszkania nie nadajacego sie do normalnego funkcjonowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mamy wlasnie gdzie mieszkac musimy sie wyprowadzic jak najszybciej, a nie sadze zeby sie znalazla lepsza oferta bo szukamy juz od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wynajmijcie coś a szukajcie lepszego. Ja mówię zdecydowanie Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne ze nie ma innego mieszkania? gdzie ty mieszkasz? nie ma lepszego mieszkania od tego bez lazienki? jak macie za malo kasy na fajniejsze mieszkanie, to zaczekajcie z kupnem, bo to mieszkanie jest naprawde slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko chcesz kupic to mieszkanie to kup .Po co pytasz skoro juz wiesz swoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×