Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kupować fotel do karmienia?

Polecane posty

Gość gość

Warto? Taki tapicerowany jak do tv, tylko że bujany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zupełnie zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbędny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i zbedny wydatek dla wiekszosci ale usiadz sobie w takim foteli w sklepie i potrzymaj dziecko jak do karmienia. Niesamowita wygoda i komfort. Samo siedzenie jest wygodne a co dopiero bujanie. Sama tak zrobilam i zalowalam ze go wczesniej nie zakupilam bo tez myslalam ze to zbedny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie ograniczaja cie pieniadze to polecam. Fotel ktory mam sluzy nam dzis do czytania bajek na dobranoc (syn ma 2 latka), ale w okresie karmienia byl wybawieniem dla moich plecow I ogolnego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie kupiłam fotel, ale taki turystyczny, okrągły, tylko obiłam go sobie dodatkowo taką pikowaną narzutką. Wiedziałam że później nie będę z niego korzystać, na co dzień mieliśmy inne, a w pokoiku małej chciałam mieć właśnie coś na czym wygodnie będzie karmić- ten był idealny do tego. A jak masz gdzie przestawić potem zwykły fotel, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wypowiedzi. Myślałam o czymś takim, co da się postawić do dużego pokoju i później wykorzystać do normalnego 'życia'. Nie typowo dziecięcym. Chciałabym mieć wygodne miejsce do karmienia w domu. Moja bratowa karmiła na leżąco, bo nie umiała korzystać z poduszki (mała jakąś dziwną zapinaną w pasie) i strasznie dużo było z tym zawracania głowy, bo każdy musiał jej sofy rozkładać jak gdzieś poszli z dzieckiem. Ja bym się chciała nauczyć od razu na siedząco, ale chcę żeby było mi wygodnie i żeby dało się pokołysać. Potem może być to normalny fotel do tv, dla gości, dla nas, dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat bujanego nie polecam, karmiłam raz w takim krótko po porodzie, ciężko było podnieść się z obolałym brzuchem, plecami i z noworodkiem na rękach. Ale fotel to w ogóle super sprawa- nie umiałam karmić na leżąco, a na fotelu podparty łokieć, dziecko mogłam trzymać na półleżąco, wygodnie się oprzeć, karmić "spod pachy" w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ciężko? Trzeba się pochylić w przód, nogi postawić na podłodze i tyłek przesunąć do krawędzi. Ja w ten sposób wstaję codziennie z hamaka, z którego jak wiadomo ciężej wstać niż z bujanego fotela. Widziałam też takie, które poza bujaniem rozkładają się do leżenia jak telewizyjne, czyli po odchyleniu pleców podnosi się jednocześnie podnóżek, ale sporo kosztują i są z eko skóry, a ja chyba wolę normalną przyjemną w dotyku ciepłą tapicerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotel za 2,5 tyś?????!!!!! No byłabym głupia wydając na fotel tyle co na cały wypoczynek! Ja zakupiłam używany z pufa za 280 zł po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nic nie kupować to się wcale kasy nie wyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×