Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kupowałyście ubrania na Zalando

Polecane posty

Gość gość

drogie mamy czy kupowałyście kiedyś ubrania i buty przez internet na zalando ? Mam dwójkę maluchów bliźniaków i nie mam za bardzo czasu wychodzić do sklepów a potrzebuję trochę nowych ciuchów, zachęciła mnie ta reklama zalando, że przesyłka i zwrot gratis. Boję się trochę kupować bez przymierzania ale nie mam na razie innego wyjścia. Czy polecacie ten model kupowania ciuchów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam, nie miałam problemu z doborem rozmiaru, nie zwracałam, więc nie mam w tym doświadczenia. Błyskawiczna, darmowa przesyłka - potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajączekbączek
Buty to ja polecam kupować na www.officeshoes.pl. Tu możesz zaoszczędzić nawet 200 zł w porównaniu z zalando. Ja zrobiłam taki mega deal na Uggach, a do tych 2 stówek dołożyłam 50 zł i kupiłam sobie dodatkowo New Balance’y :D:D To się nazywa deal co? :D Polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowlam kilka razy i zwracalam. Raz nawet zamowililam sukienke w dwuch rozmiarach, bo nie widzialam ktora bedzie lepiej pasowac. Pozniej ta wieksza odeslalam. Zero problemow. Jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prawie caly czas kupuje w zalando bo mam duza stope i tam moge kupic bez problemow buty w rozm 42, sukienki tez super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałam i kupuję polecam. Kupowałam m.in. koszulki, buty w 2 rozmiarach, później te nie pasujące bez żadnego problemu zwróciłam. Fajnie jest np. w przypadku butów - mają połówki, o co w sklepach stacjonarnych ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy na prawdę wierzycie , że przesyłka jest za darmo ?? :D przesyłka jest wliczona w cenę ubrania czy butów ... mój mąż jest kurierem i wozi masę tego zalando ... najlepsze jest to , że mało która paczka zostaje u klienta najczęściej na drugi dzień paczka wraca do zalando ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest tak drogo ze ta przesyłke to macie wliczona juz w obie strony haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heca
Jest wiele innych sklepów, które posiadają podobne ubrania. Ktoś napisał, że przesyłka jest wliczona w ciuchy. Może tak być, ale na przykład ja wysyłałam kiedyś ciuchy przez allegro do Anglii i wybrałam serwis www.24paczki.pl. Dużo więcej niż z Warszawy do Gdańska nie zapłaciłam, a paczka była ubezpieczona. Więc różne są teorie co do tego wliczania przesyłki w towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam zalando,ze zwrotem nie ma problemu,a co do cen,pewnie że jest drogo,bo znane marki np ralph lauren czy guess nie są tanie,mozna tam znaleźć naprawde unikatowe ubrania,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktoś napisał, że przesyłka jest wliczona w ciuchy" ale ceny ubran sa takie same jak w sklepach stacjonarnych, mam porownanie np sklep guess jest w silezji. Niekiedy nawet w zalando taniej bo maja tymczasowe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ze przesyłka jest wliczona ... słuchaj myślisz ze ich stać zeby kazdemu zamawiającemu fundować darmową przesyłkę i zwrot ?? tak naprawdę sukienka która kosztuje załóżmy 250zł kosztuje realnie połowę mniej :D i o to w tym chodzi.. pracowałam kiedyś w zakładzie odzieżowym i szyli bluzki dla Vero Moda , uszycie bluzki na gotowo kosztowało 25zł a sprzedawano ją w sklepie za 70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko chodzi o to ze ceny takie same jak w sklepie stacjonarnym,za te same artykuły,matko ale tepe dzidy tu siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępa jestes ty :D tak w sklepie wcale marży nie naliczają :D nie wiesz , że "metka " rządzi się swoimi prawami ?? to może ci wytłumaczę jeszcze raz skoro tak ciezko ci to przychodzi :D zostały wyprodukowane sukienki w zakładzie ( 10 000 szt ) koszt produkcji jednej sztuki 120zł zalando - koszt sukienki 250zł, ale odlicz od tego ząłóżmy 20 zł na przesyłkę i zostaje 230zł i tak zarabiają 110zł na sukience połowe sklep stacjonarny -sukienka kosztuje też 250zł a sklep zarabia 130zł w zalando to chwyt marketingowy :D bo jak kobiety słyszą darmowa przesyłka to wiadomo co się dzieje poza tym oni sprzedadzą wiecej bo wygodzniej jest kliknąć kilka razy niż szukać sklepu na mieście zrozumiałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty idiotko zrozumiałaś ze w zalando bluzka kosztuje 250 zł +przesyłka gratis a w innym sklepie internetowym 250 zł + 15 zł za przesyłke,każdy wie ze sklep musi zarobić to jest logiczne,nie stac cie na ciuchy z zalando to plujesz jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalando to nie jest sklep dla biednych ludzi którzy zyja od 1 do 1,ale szczerze polecam,asortyment mają swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie rozumiesz o co chodzi :) no ale cóż ... wiem jakie panie kupują na zalando i nie wszystkie grzeszą mądrością ... :D ja piszę o przesyłce a ty mi wyjezdzasz ze mnie stać na zalando co ma piernik do wiatraka ?? ja nic do ubrań z zalando nie mam , mają duży wybór i szybką przesyłkę - fajnie ! a to jest tak : 250zł -przesyłka gratis a jesli by nie mieli przesyłki gratis to cena byłaby 230zl + 20zl przesyłka i ot cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, jak się ma braki i kompleksy to trzeba odbić to droższymi ciuchami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku dziewczyny wy nawet o sklep internetowy potraficie się kłocić i wyzywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie rozumiesz o co chodzi usmiech.gif no ale cóż ... wiem jakie panie kupują na zalando i nie wszystkie grzeszą mądrością ... smiech.gif ja piszę o przesyłce a ty mi wyjezdzasz ze mnie stać na zalando co ma piernik do wiatraka ?? ja nic do ubrań z zalando nie mam , mają duży wybór i szybką przesyłkę - fajnie ! a to jest tak : 250zł -przesyłka gratis a jesli by nie mieli przesyłki gratis to cena byłaby 230zl + 20zl przesyłka i ot cała filozofia X A nie przyszło Ci do głowy,że zalando ma tyle przesyłek, ze pewnie płaci grosze za jedna przesyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję, ale często odsyłam, bo rozmiary są różne w różnych firmach i nie jest łatwo dopasować. Jestem zadowolona a jak nie to odsyłam. Za pierwszym razem czekałam długo na zwrot pieniędzy na konto. Jednak przy następnych zwrotach byli ekspresowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na allinside.pl ;) Tam nie mam problemów, dodatkowo rzeczy są tanie, nie to co zalando ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio kupowałam tam sportowe buty, w sklepie stacjonarnym kosztowały ok 250 pln, i nie mieli rozmiarówki, co ostatnio jest nagminne (nie wiem czy sklepy biorą po 1 rozmiarze, czy towar tak szybko się rozchodzi). Nawet nie miałam jak przymierzyć. W zalando zamówiłam sobie 2 pary (różne rozmiary) i odesłałam te które nie pasowały. Zapłaciłam niecałe 200 pln. Jak dla mnie mogą sobie liczyć dowolną marżę pod warunkiem że ceny są niższe niż w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janika7878
Zalando jest ok, ale tego typu sklepów jest kilka, a ceny są różne. Zamiast tracić czas na przeglądanie jednej strony po drugiej najlepiej zajrzeć tutaj http://www.yosh.pl/category/ona/ubrania/kurtki-i-plaszcze/27/ . Jest tam asortyment różnych sklepów w jednym miejscu. Można porównać ceny i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny w zalando wcale nie są wyższe niż w innych sklepach, a przesyłka za darmo i zwrot bez problemu i też za darmo. Kupiłam tak kilka rzeczy z których jestem bardzo zadowolona. Jeden sweterek mi się nie spodobał, jakoś źle leżał. Oddałam kasa przyszła szybko na konto. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie wysylkowym ceny na ogół są niższe bo koszty maja mniejsze. W zalando kupuje taką masa ludzi, że mają inne umowy z firmami dostawczymi. Ponadto to bardzo znana firma, mieszkam w Niemczech i naprawdę sporo moich znajomych robi u nich zakupy. Więc dbają o twarz i nie robią przekretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jak cos kupisz i nie pasuje albo po prostu ci się nie podoba to nie zastanawiaj się nad zwrotem. To jest u nich normalne, musisz Tylko wypełnić ankietę dlaczego. Np zaznaczysz ze zła jakość albo za duże albo ci się nie podoba i tyle. Tylko krzyżyk w odpowiednim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co pluje na zalando. Wybacz ale co mnie obchodzi ich marza? Faktem jest że tam kupię za tyle samo albo i mniej co w stacjonarnym sklepie. Za przesyłkę nie płacę, jak mi się nie podoba odsyłam. Wiadomo, że oni zarabiają, ale nie oszukujmy się, ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie o zalando, oni wykazują STRATY własnie z powodu darmowych zwrotów, istnieją bodajże od 2008r. i co roku mają mniejsze straty, ale jednak STRATY... Istnieją dzięki inwestorom, którzy wierzą, że za kupione udziały, jak ich doinwestują to jak zalando wejdzie na giełdę się obłowią. a te głupoty co wyżej ktoś pisał o marżach to żenada, w ogóle co tu za głupie osoby siedzą? Wy w ogóle do szkoły chodziliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuszka90
cześć ludziska, jakie są wasze opinie o Zalando? Na tej stronie : http://trafionezakupy.pl/zalando-pl znalazlem wyczytałam baardzo ciekawe informacje ale nie wiem już co o tym sadzic, proszę, pomożcie. Chciałabym skorzystać z oferty zalando, a teraz to już nie wiem..czy ktoś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×