Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrzestnaa

czy kupujecie chrześniakom prezenty na dzień dziecka?

Polecane posty

Gość chrzestnaa

bo ja mam 3 chrześniaków i powiem szczerze że do tej pory nie kupowałam :-o kupuę na uodziny i mikołaja jakąś drobnostkę. A wy na jakie okazje kupujecie lub wasze dzieci dostają na jakie okazje od chrzestnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jednego chrześniaka i mu nie kupuję prezentu na dzień dziecka....dostaje prezent na urodziny,gwiazdkę i zająca..... p.s.ja dzieci nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta0383
pieniądze daje -200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chrześniaczkę i zawsze dostaje ode mnie jakiś drobiazg na dzień dziecka (w tym roku piżamka z hanna montana). Swojemu dziecku też dam drobny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestnaa
bo właśnie ja mam dziecko 9 mies i już od chrzestnej dostał krzesełko do karmienia a od chrzestnego huśtawkę na dzień dziecka... Trochę mi się głupio zrobiło bo ja do tej pory nie kupowałam prezentów moim chrześniakom na dzień dziecka :-o i chyba nie kupię bo nie mam za dużo kasy :-o tylko moi chrześniacy to na szczęście nie dzieci chrzestnych mojego dziecka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Mój mąż chrześnicy nie kupuje. Tylko na urodziny i oczywiście uroczystości typu komunia. Ja natomiast żadnego chrześniaka nie mam na szczęście i mieć nie będę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burakowóz
Ja kupuję ! W tym roku dostanie piaskownicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dzieci
dostają od chrzestnych, więc ja swoim chrześniakom też kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuję. Robię prezenty na urodziny i na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, na dzień dziecka, to chyba jednak wypada kupić jakiś prezent. Oczywiście nie musi to być nic drogiego, np. zestaw drewnianych klocków (ostatnio takie widziałam na internetowamama.pl) albo jakaś gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaaaaa
ja kupiłam, kocham rozpieszczać dzieci :) nie kupuję drogich bo mnie nie stać ale staram się często jakis drobiazg :) teraz upolowałam śliczną sukienke za 30zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykuigk
Ja kupuje !! Na święta BN WN, urodziny, Dzień Dziecka, Mikołajki. Nie zawsze to droższy prezent ale nie wyobrażam sobie że jako matka chrzestna miałbym nawet drobnego upominku nie dać mojej chrześniaczce,która ma 5 lat :) Sama mam dwójkę dzieci i wiem jak czekają na prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmozaika
Znalazłam dla chrześnicy fajne ekologiczne bransoletki Shains z literkami. Można na nich układać codziennie nowe napisy, to podobno teraz bardzo modne wśród dziewczynek. Chyba kupię mały zestaw z bransoletką w ulubionym kolorze (niebieski) na www.shains.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniaaa
A Chrzesniak to nie dziecko ???? Do chrztu trzymałas to chyba nie obce dla Ciebie. Chociaz symbolicznie cos daj dziecku. Rany co za pytanie dlatego warto się zastanowić 3 razy kogo sie bierze na chrzestnych. Jesteś Matką i sama sie na to zgodziłas więc zrób malutką przyjemność dziecku w jego dniu brrrrrr chocby zabierz na loda cokolwiek ale wykaz zainteresowanie od chrztu jestes jego Matką do jasnej ciasnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama
"Sama mam dwójkę dzieci i wiem jak czekają na prezenty..." tak nauczylas to tak masz :P.... u mnie w rodzinie dzieci na prezenty nie czakaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z trójmiastaaaaaaaaa
"Sama mam dwójkę dzieci i wiem jak czekają na prezenty..." tak nauczylas to tak masz .... u mnie w rodzinie dzieci na prezenty nie czakaja Moja córka też czeka bo wie kiedy są jej urodzinki, Mikołajki czy święta.Jest w wieku szkolnym. I nie uczyłam bo czego miałabym uczyć ?? tego że dostaje prezent na swoje święto ? Dla mnie to nie problem ! Głupio skwitowałaś wypowiedź bykuigk :O córka cieszy się z każdego drobnego upominku, zabawki czy bluzeczki ! Nie kręci nosem. Takze kupuje i będę kupować prezenty :) Uśmiech dziecka bezcenny. Kazdy lubi dostawać prezenty więc co się dziecku dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
a co jest złego w czekaniu na prezenty bo nie rozumiem ? :D wszysy chyba lubimy dostwać prezenty i logiczne jest e dzieci lubia jeszcze bardziej. bez sensu argument. kupuje swojej chrześnicy, a jako że jest jeszcze moją siostrzenicą dostaje prezenty z każdej okazji jak i bez okazji. Nie widze w tym nic złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci2
moje dzieci dostają od nas i od chrzestnych na -urodziny,dzień dziecka,mikołaja i pod choinkę od chrzestnych ok 50-100zł my z mężem mamy 2 chrześniaków prezenty też z takich samych okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowe ciastko
kup każdemu jakis drobiazg za 10zł i tyle beda się cieszyć i bedą wiedziały,ze pamiętałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci2
kup np. malowanki i kredki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykuigk
Taka sobie mama - ja również nie rozumiem co jest złego w czekaniu na prezenty ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowe ciastko
w samym czekaniu na prezenty oczywiście nie ma nic złego ale są takie dzieci, któr na drobny , tani prezent reaguja histeria i płaczem ze złosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie chrześnice obie dostają na urodziny i gwiazdkę zając,dzień dziecka ,imieniny ,mikołajki , to już przesada dla mnie ja mam dwie i dla mnie to już by było za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhweihdwi
Aggie85 - to wspanialy zwyczaj!!!!! Wezcie te swoje chrzesniaki na lody! Na spacer do parku. Do kina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama
Co jest zlego w czekaniu na prezenty ? No wlasnie to ze czekaja ;) ... i jak nie ma to jest tragedia..... albo jak prezent nie odpowiada to sa fochy :P..... Wychodze z zalozenia ze chrzestni nie sa od dawania prezentow, a jak sie dziecko przyzwyczai ze nawet bez specjalnej okazji chrzestna z prezentem zawsze przychodzi to jak raz przyjdzie bez to moga byc problemy... ot i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
bzdura. Moja chrześnica dostaje od drobych upominków - książeczki, malowanki, autka po duże prezenty i nigdy mi nie fochneła że prezent za mały albo że go nie mam. Cieszy się że przychodze a prezenty są tylko dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowe ciastko
bo jest rozsadna dziewczynka-nie wszystkie dzieci takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×