Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koobi

Czy lekarz może odmówic cesarskiego cięcia...

Polecane posty

Gość koobi

...jeśli matka tego pragnie? Moja koleżanka straciła pierwsze dziecko-umarło przy porodzie.Teraz ma znów rodzic, ale, co zrozumiałe, bardzo się boi naturalnego połogu--chciałaby c.c, ale nie ma ku temu med.powodów, a lekarz na jej sugestie nie reaguje.Termin porodu tuż tuż...Co może zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
pooodnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jasne
zapłacić Chcoaiż paniczny strach, to według mnie jest medyczny powód. Ale lekarzem nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo
czy u Twojej koleżanki to tylko panika...może ma rację? Ze względu na dobro dziecka? Moim zdaniem powinna skosultowac się z innym ginekologiem, albo nawet i dwoma. Jeżeli potwierdzą jej obawy, niech walczy>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
w tym sęk,że ciąza nie jest zagrożona, więc nic nie mogą potwierdzic(ani zaprzeczyc)...nie wiem, gdybym była na jej miejscu i w czasie porodu miałabym się zastanawiac i umierac ze strachu, czy malenstwo bedzie oddychalo, kiedy wyjrzy na świat, czy znów ta pępowina...brrrr...Jest własciwie zdecydowana zapłacic, ale-do cholery-czy naprawdę musi? Wydaje mi się,że po tym, co przeszła, powinna miec tę cesarkę na zyczenie bez żadnego ale....Cholera, co za świat :-0 dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ciąża nie jest zagrożona to prawdopodobnie nie wyprosi lekarzy o cc no chyba że uda siedo prywatnej kliniki,zapłaci kase i zrobią pewnie na życzenie rozumiem strach Twojej koleżanki ale jeśli można wiedzieć co było przyczyną takiej tragedii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
rozumiem strach twojej koleżanki przed naturalnym porodem.Moja mama pierwsze długo oczekiwane dziecko urodziła martwe,kiedy zaszła po jakimś czasie w ciążę też był strach. Czy wy myślicje że cc to bezpieczne rozwiązanie??? tu tez są komplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem niech idzie do takiego lekarza,który ją zrozumie i może bezpłatnie skieruje na cc. A jeżeli nie to niech załatwi sobie lewe papiery od okulisty lub neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×