Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kllaarraa

Czy lepiej chodzić do lekarza....

Polecane posty

Gość kllaarraa

prywatnego czy państwowego? Chodzi mi o wizyty w ciąży. Ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie ponneważ na początku chorowałam i leżałam w szpitalu. Ale wkurzało mnie to, że wywaliłam tyle pieniędzy, nie mówiąc o wiaytach, ale wszystkie badania płatne, a robiłam ich mnóstwo... Czy faktycznie tak dużo lepiej kontroluje lekarz prywatnie? Napiszcie jakie Wy macie doświadczenia. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaa
dopiero będę chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak.Jeżeli masz dobrego lekarza,ale naprawde dobrego to on zaprasza Cie do swojej poradni.Ja tak miałam.Wtedy nie płacisz za badania(przynajmniej więkrzość masz darmowe).Fajny i uczciwy gin nie pośle cię na pryw badania i wizyty.TAK MYŚLE.Innego doświadczenia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie, ale nie musi tak wcale być. Miałam super panią ginekolog w przychodni państwowej, ale dobijało mnie to wielogodzinne czekanie w poczekalni. Dla przykładu, gdy zadzwoniłam , aby umówic się na wizytę do niej 2.01. to otrzymałam termin 17 maja. Rozumiem, że jest mnóstwo chętnych do dobrego lekarza, ale taki termin to są jakieś kpiny! Jak dowiedziałam się, że zaszłam w ciążę, to termin ten panie z rejestracji z łaski skróciły mi do półtora miesiąca. Nie chciałam tyle czekać! Bałam się.Też wkurza mnie, że muszę tyle kasy wywalić, ale za to ten prywatny, do którego chodzę, ma dla mnie więcej czasu, siedzę tam po 40 minut w gabinecie, przy każdej wizycie robi mi usg, mogę do niego w każdej chwili zadzwonić na komórkę, jakby cokolwiek mnie zaniepokoiło. No i jak się umawiam na 15:45 to wchodzę o 15:45. Pod tym względem uważam, że jest lepiej. Jest lepiej dla mnie, a to nie znaczy, że dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps Jak zaszłam w ciążę i poinformałam panie z rejestracji o tym doniosłym fakcie, to z łaski skróciły mi termin do półtora miesiąca. Sorry, coś mi dzisiaj to pisanie nie wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga32
Witam! Mam trójkę dzieci. Przy drugiej ciąży miałam jakieś nieuzasadnione obawy, więc uznałam, że może warto zapłacić za prywatnego lekarza. Zawiodłam się. Poszłam tam chyba trzy razy. Ale on chciał za każdym razem przyjąć jak największą ilość takich "60- złotówek" jak ja. Oczywiście był bardzo miły, ale jak się później okazało pani doktor w państwowej przychodni była równie miła, ale nie za pieniądze. Poświęcała mi dużo czasu. Spokojnie odpowiadała na wszystkie pytania. Nigdy nie czekałam na wyznaczenie wizyty. Byłam przyjmowana za każdym razem, kiedy miałam taką potrzebę. Myślę, że jest to kwestia organizacji pracy w gabinecie. Zdecydo wanie nie warto płacić za prowadzenie ciąży. Miałam za darmo robione wszystkie badania w prywatnym laboratorium z którym pani doktor miała podpisaną umowę. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się np. na dobre owoce. To jest Wam bardziej potrzebne. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllaarraa
Dzięki za wypowiedzi. Coraz częściej słyszę , że lekarz prywatny wcale nie znaczy, że lepszy. Piszcie jeszcze jakie są Wasze doświadczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 23wawa
ja tez chodzilam prywatnie ale tyle kasy co wyciagnela na mnie to szkoda gadac,teraz co prawda tez place za wizyte ale chodzw do lekarza ktory bedzie przy porodzie jest bardzo dokladny co wizyte robi mi usg i nie zmienie go bo nie probuje mnie naciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×