Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy macie sprawdzone kwatery nad morzem KONIECZNIE Z WEWNĘTZNĄ SALĄ ZABAW

Polecane posty

Gość gość

Najlepiej w województwie pomorskim. W zeszłym roku trafiliśmy na fatalną pogodę, w tym roku koniecznie musi być w kwaterze wewnętrzna sala zaba, jakiś kulkoland, bo inaczej przy powtóre pogodowej z moim trzylatkiem nie będą wczasy tylko męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź srebrne piaski w Sarbinowie. Nie byłam tam, ale rozważam wyjazd w tym roku. Zdjęcia wyglądają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedźcie sobie gdzieś na ciepłe morze - pogoda gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale będziemy mieś jeszcze 4 miesięcznego nowego członka rodziny i nad ciepłe morze jest dla nas w tym roku za daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy osrodek Krakus w Stegnie. Sala zabaw, plac zabaw, animacje dla dzieci. Troche dalej od morza bo 800m ale domki xxl bardzo fajne. Ew Ibis w Stegnie, jest troche drozszy ale maja basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny. Piszcie jeszcze, jeśli macie coś sprawdzonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale będziemy mieś jeszcze 4 miesięcznego nowego członka rodziny i nad ciepłe morze jest dla nas w tym roku za dalekousmiech.gif x Jak już stryjenka uważa. Ja i z 4 miesięcznym latałam, bo podróż samochodem jest bardziej męcząca niż samolotem. Niemniej jednak życzę wam pięknej pogody nad bałtykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensjonat Pasja w Jastrzebiej Gorze Wladyslawowie i Karwi. Place zabaw wewnatrz i na zewnatrz, miejsce na grila, akcesoria dla dzieci np nocniki wanienki, sztucce itp. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chomiczówka w Łebie. Dobrze wyposażona dość duża sala zabaw, do tego świetlica, animacje dla dzieci i fajny plac zabaw. W ośrodku Krakus w Stegnie też byłam. Fajny teren - w lesie, kilka placów zabaw, trampolina, itp. Domki też całkiem ok. Ale sala zabaw akurat taka sobie, bardziej przeszkolony barak, w chłodne dni było tam zimno (byłam w czerwcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×