Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mapi

Czy małe dzieci widzą duchy?????????

Polecane posty

Gość mapi

Witam jestem mamą 2 latka i ostatniej nocy razem z mężem przeżyliśmy coś dziwnego.Nasz mały obudził się w nocy i przyszedł do nas do łóżka ,po chwili bardzo wesoły zaczął coś pokazywać paluszkiem w rogu pokoju i bardzo chciał nam to pokazać bo wołał męża żeby patrzył nic nie widzieliśmy a on był bardzo zadowolony(dodam że starszy syn obudził się w tym czasie i miał wrażenie że coś chodziło w pokoju). Czy to możliwe żeby dzieci widziały jakieś zjawy a MY DOROŚLI nie widzimy w tym samym czasie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
tak , jak najbardziej dzieci maja ta zdolnosc , ba nawet niektore moga pamietac swoje poprzednie zycie ale dzieci do ok 5 lat moga widziec duchy jesli duch dobry to badz spokojna z czasem dziecko nie bedzie dostrzegac ducha :) ps nikt nie musi wierzyc w to co pisze , ale to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzą, miałam to samo z synem jak miał ok 2 lat. Z wiekiem widzą coraz rzadziej.....Zwróć uwagę jak się przyglądają "czemuś" kilkumiesięczne i się śmieją nagle do ściany:p duchy? anioły? szkoda,że nie powiedzą co widzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
no szkoda ze nie powiedza co tam naprawde widza :D bylo by bardzo ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
Ja wieżę ale nigdy się z takim zjawiskiem nie spotkałam i powiem szczerze że dostałam Gęsiej Skórki a mój malec był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie miałam tego szczęscia, ale duchy czuję do dziś>. Mój były do tej pory wypomina mi pieknego domu za małe pieniądze do którego odmówiłam wejścia i kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertepowa babcia
moja córka w wieku dwóch lat widziala,a potem i ja zobaczyłam,w domu dzialy sie różne rzeczy,a zaczeło sie dopiero jak urodziłam,wczesniej nie! To był dobry duszek<dziecko>ale nerwowo nie wytrzymałam i sie wyprowadziliśmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertepowa babcia
na własnej skórze sie przekonałam,wiec wszystkim ktorzy nie wierzą życzę objawienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materia jest obecna w naszym życiu czy tego chcemy czy nie. Ale od nas zalezy jak ją przyjmiemy lub czym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
a i ja tez kiedys widzialam ducha mialam stycznosc ale w pozniejszym wieku ok 5-6 lat wiec jak najbardziej wierze w duchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie stare cmentarze z tradycją, choć mam głęboki szacunek dla nich. Ostatnio odnalazłam w czasie zbierania grzybów stary pruski cmentarz i nagrobek z częściowymi literami imienia i nazwiska. Położylismy kwiaty pomodliliśmy się i odeszliśmy Niech spoczywają w pokoju wiecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
fajna babka z forum - tak i jest to potwierdzone tak jak i potwierdzone jest przez naukowcow to iz niektore dzieci pamietaja poprzednie wcielenie :) wiem glupie katolki nie powinny w to wierzyc ale istanieje takie cos jak reinkarnacja :) a wszystko kiedys opowiadal chlopiec w wieku 3 lat mowil innym jezykiem nie plynnie ale cos wiedzial , znal sie na pewnej broni czy czyms tam wiedzial jak sie obsluguje to juz w pozniejszym wieku ok 6 lat mial wiedzial jak sie nazywal program o nim byl z jakies kilka lat temu , i powiedzial jak umarl kiedy (to mowil w wieku 4 lat ) i sprawdzili czy taki czlowiek istanial i ba trafione urordzil sie i umarl z data podana przez to dziecko i nawet w takich samych okolicznosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze My nie za bardzo chcemy wierzyc w istnienie aniołów i Diabłów Duchów i Opiekunó. Jesteśmy inteligentni, wykształceni mamy technike itd A prawda jest taka że nasze praprapra babki wierzyły i nasze praprababki wierzyły i nasze prababki wierzyły i nasze babki wierzyły dlaczego my nie wierzymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
Maja nie mówiłam mu że tam nic nie MA tylko przytuliłam i po chwili położył się i spokojnie zasną, starszy Syn też zasnął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale ja sama poczułam niepokój który trudno opanować na słowa córki Bawię sie z Aniołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
Dodam że starszy Syn już nie raz miał wrażenie że coś chodzi po pokoju i że miał wrażenie że coś widzi sam nie wiedział dokładnie co TO było ale był pewny że coś było jak MU to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 6- miesięczna córeczka też często patrzy w kilka punktów ma ścianie i się śmieje i gaworzy do tych punktów. Osobiście wierzę w anioły, duchy itp. Mam tylko nadzieję, że to dobry duszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ma 8 lat i nadal w nocy przez sen się śmieje a potem opowiada jak skakała po niebie i tym podobne czy Go widzi nie wiem nie mówi a ja nie pytam. Zwłaszcza że tatus nas opuścił i mam nadzieję że choc one opiekują się nia by nie cierpiała. Jest nadal tak samo radosna i kochana jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo wierzę w Anioły i demony i diabły duchy i potępionych. Miałam z tym do czynienia niekiedy, bo jestem wrażliwa na ich obecność. Odczuwam empatię innych osób i nie tylko więc niekiedy mam wrażenie czegoś dobrego lub złego nie widzę ich juz ale czuję. Nigdy nie idę tam gdzie nie mam iść, Tzw intuicja może nas uchronic przed złym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
Maja szkoda że zostałyście SAME ale mam nadzieje że jest WAM dobrze a dobre ANIOŁY czuwają nad WAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
maja widac ze jestes wrazliwa kobieta :) i dziecko pewnie po tobie a moze narodzi sie z niej medium ktore ludzia pomagac bedzie ;) jak nie ma niepokoju to zostawcie dzieci niech sie bawia i gadaja do kogos kogo my nie widzimy ;) ps psy i koty tez widza duchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzięki tzw intuicji żyję. Kiedy miałam 18 lat poszłam z kolezanką na dyskotekę tam spotkałyśmy kolegów którzy nas zaprosili na parapetówkę do znajomych. kolegów znałam od szkoły podstawowej wiec zgodziłysmy się, ale z chwilą przejścia przez próg mieszkania cały czas słyszałam piszczenie i dzwonienie w uszach tak nieznośne aż bolała mnie głowa. Chciałam wyjść!Namówiłam koleżanke abyśmy poszły do domu, na szczęści bo chłopcy mocno zabawili sie resztą dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zawsze mozesz poprosić Anioła stróża o spokojmy sen lub opiekuna ale tak z serca nie z kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól dzieciom byc dziećmi a Ty przytul i odgnaj złe kupcie białą szłwię to dobre na złe duchy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
Wieżę że każdy z nas ma swojego ANIOŁA STRÓŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×