Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mam zagłodzić dziecko

Polecane posty

Gość gość

bo mu się nie należy 500+, bo jest gorszego gatunku i chyba nie ma prawa żyć według pisowców,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak rodzilaś dziecko to pincet dawali czy nie dawali? no wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało ważne, dawali czy nie dawali, a ci co dostają pićset to dawali czy nie dawali i dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej pinset nie bylo i jakos matka cie nie zaglodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,ze nie majac wczesniej tych 500 nie zaglodzilas dziecka,wiec teraz tez nie zaglodzisz.No chyba,ze zabrali ci 500???Jestes na zero,czego marudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawniej nikomu nie dawali, a teraz niby dlaczego ona ma sobie falki wyrywać po to aby utrzymać dziecko gdzie inni spokojnie, bezproblemowo dostają, jak dają to winni dawać wszystkim dzieciom, albo najwyżej przy dochodzie ale dla bogatych a nie dla biedoty no bo jak ma 800 zł na osobę to nie powiecie, ze to bogacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim zas .ranym obowiązkiem jest iść do pracy i zapracować na własne dziecko a nie ogadac się na kogokolwiek. Dziecko nie prosilo się na swiat!!! Won do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile jeszcze bedziesz truc na ten sam temat. Weź sobie zrób drugiego bachora to na pewno wyżyjecie wszyscy z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostaje 500 i jakos moje dziecko glodne nie chodzi.no ale ja, zanim sie rozmnozylam, zadbalam o to, zeby miec za co utrzymac dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam dziecko 6 lat temu, wtedy 500 nie dawali. Nie mialam tez rodzinnego i innych pieniedzy z opieki. Dziecko głodne i brudne nigdy nie bylo. Teraz tez nie mam 500 ani innej pomocy od panstwa i dziecko głodne nie chodzi. Wiec nie bardzo rozumiem ten krzyk. Idac tym tokiem myslenia powinnam juz nigdy nie odezwać sie do mojej siostry, ktora dostaje pieniadze z programu na drugie dziecko. Wytrzep autorko razem z twoim facetem piach z rękawów i do pracy skoro ci zle. Ja nie dostaje, nie placze z tego powodu, bo jestesmy zdrowi, sprawni i potrafimy zarobic na utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, ze wy jesteście dużo gorsze od autorki, a takie same jak te głupie pisowce co wprowadziły w życie ten durne 500+, no bo oczywiście jak dają to winni dawać tym biedniejszym ograniczając dla bogatych, a u nas odwrotnie i wy uważacie, że to jest sprawiedliwe, no nie, takie same cholerne katoliki jak i te pisowce, aby tylko skłócić, winna was Bozia porządnie pokarać za tą niesprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś -tak samo zasranym obowiązkiem pracować jest na dzieci tym wszystkim co pobierają 500+, także oni dostają to dlaczego ja mam nie dostawać i pracować na czyjeś dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, ja pracuję i przez to nie dostaję 500+, bo mój dochód przekracza 800 zł na osobę, i po wuj pracować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:51 powtórz jeszcze raz ZAPIE.RDALAJ do pracy a nie oglądasz się na kogoś. Ktoś Ci przystawil pistolet do lba i powiedział zrób dziecko? Nie ! Więc do kogo masz żal? Powinnaś mieć do siebie. Nienawidzę takich rozszczeniowych leni. Skoro napisałem że to zas .rany obowiązek pracować gdy się chce założyć rodzinę i mieć dzieci to rusz ta pusta makowka ze dotyczy to wszystkich BEZ WYJĄTKU. a takie zakładanie postów jest żałosne. Idź sprzedaj kompa i będziesz miała na jedzenie dla dziecka. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny cholerny katolicki pisowiec się odezwał, zabrać, zagładzić, nie dać, natomiast dać bogatym bo oni muszą mieć na przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zróbta se jeszcze po kilka dzieciorów i dostaniecie 500+. Cos za cos. Jakim trzeba byc nieudolnym zeby dwoje rodzicow nie bylo w stanie utrzymac jedynaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a ktoś przyłożył pisowcom pistolet do łba aby tylko dawali bogatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to własnie oni są odpowiedzialni, nie robią drugiego bo ich nie stać, to ci co dostają 500+ są idioci, bo napieprzyli dzieci i podatnicy muszą im pomagać bo te dzieci głodowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto odpowiedzialni rodzice narobiły dzieci nie mając nawet gdzie mieszkac gość 2016.09.22 Z sześciorgiem dzieci na 20 metrach kwadratowych. "Sąd chce mi je zabrać!" (http://www.tvn24.pl ) i bardzo dobrze, nie wystarczy narobić i narodzić, to byle kto potrafi, próżniakom nie chce się pracować i chcą kosztem dzieci utrzymywanych przez podatnikom przeżyć swoje życie, rodziców pały i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam jedno i drugiego nie zrobię bo mnie nie stać, też nie jestem idiotką tak jak wy, napieprzycie dzieci a później chodzicie po opiece aby wam dać. Moje dziecko nie jedzie teraz na wycieczkę bo nie mam za co zapłacić i to jest niesprawiedliwe, bo jak dają to wszystkim albo bogaci nie lub w kwocie np. po 300 zł ale wszystkie dzieci, a nie, że biedniejsi nie dostają, pomimo, że pracuję, nie moja wina, że pieprznięty rząd nie daje najniższych wynagrodzeń tak jak w unii ok. 6-8 tys. wtedy te 500 zł nie byłoby aż taką różnicą. Na 500 zł jakie wy dostajecie min. ode mnie ja muszę pracować tydzień czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, autorko, jeśli jesteś na tyle nieudolna że nie potrafisz wyżywić jednego dziecka, przy dochodach powyżej 800 zł na łebka, masz je zagłodzić. Skoro dla ciebie to taki majątek, to polecam zrobić sobie jeszcze dwójkę, wtedy pewnie i pierwsze się załapie,i proszę, będziesz opływać w gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
Autorce tylek zazdrość ściska ze inni mają a ona nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - ty wyuczona umiesz czytać, jak może sobie dorobić jak nie ma za co żyć, po drugie a skąd wiesz, czy ona ma możliwość dorobienia więcej, a może chora, czy tp. Wiesz jaka ty jesteś wredna. Ja jestem za tym aby dawać wszystkim dzieciom ograniczając przy dochodzie ale bogatym. Także idz do kościoła i stać koło tych pisowców i pomódl się za tych biedniejszych którymi poniżacie, pomiatacie, wyzywacie, jak możecie. Litości. To nie krzyczycie aby bogatym ograniczyć tylko biedniejszymi pomiatacie, gdzie jak ktoś pracuje to winien mieć godne wynagrodzenia. Tego nie bierzecie pod uwagę. I to są matki, polki, o ja pieprzę. Dobrze, że wyjechałam z tego katolickiego głupiego kraju. Tutaj gdzie jestem to na pierwsze dziecko dostaje się więcej z kolei na kolejne mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jak się nad tobą litują, bo myśmy dostali, bo twoje dziecku udusić, zniszczyć, zglebić, zakopać, ja nie mogę, brawo katoliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ani nie jestem katoliczka, ani nie popieram PiS, a uwazam, ze na utrzymanie wlasnego dziecka nalezy zarobic. I nie, nie dostaje 500 , bo znacznie przekraczamy prog dochodowy. Nikomu nie zazdroszcze, nie placze ze nie mam 500. Mialam nisko płatna prace to doszkolilam sie i znalazlam lepsza. Robilam cos zamiast siedziec i narzekac. I nie, autorko, nie rzad daje wynagrodzenia tylko pracodawca. I przewaznie są to zarobki adekwatne do wykształcenia i umiejetnosci. Twoje dziecko nie jedzie na wycieczke, bo nie masz pieniedzy? Zwróć sie do rady rodzicow o sfinansowanie. Albo po prostu dorob gdzies. A nie tylko daj, daj, daj, a ja bede narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma rację, czego ma chodzić i prosić o dofinansowanie jak cholerny rząd ma ją gdzieś, dają 500 to niech dają, a ty jak nie dostajesz i uważasz że jest fajnie to no fajnie, a nie mów komuś, że bogaty może dostawać a biedny nie. Pomoc winna być dawana dla potrzebujących, ale ty jak i te pisowce to po tych szkołach żeście tak tępi jak wuj. I po co sie doszkalać jak przygłup zawsze będzie przygłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - nie rozumiem dlaczego ma nie chcieć jak rząd daje, to jak daje to niech daje sprawiedliwie albo wcale a nie skłóca ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak głosowalas na PIS to masz , czego chciałas. Jak nie głosowałas, to na 500 nie liczylas, Czlowiek rodzi na swoja odpowiadzilanosc, a nie rządu, bo rzady suie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - ile musiałaś ukończyć fakultetów aby dać tak "mądrą" odpowiedz, bo jak głosowała na pis to miało być dla każdego dziecka, a jeżeli nie to nie dostałaby. Z tego jak ma żal to widać głosowała na pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym forum to są same mądre, wykształcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×