Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Werczii

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość Werczii

Kochałam się z chłopakiem jeden dzień przed owulacja. 9 dni po owulacji miałam lekkie krwawienie które trwało tylko 2dni, myślałam że to okres ale zawsze mam regularny i nigdy nie dostałam wcześniej aż o 5 dni, tymbardziej ze mam obfity. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wszystko jest możliwe!! :P najlepiej poczekaj do dnia spodziewanej @ i wykonaj test. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zostało ci dni do terminu miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werczii
Jutro powinnam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczekaj do jutra z testem :) A masz jakies dziwne objawy czy coś ? A może czujesz się typowo okresowo ? Sorki że zapytam, jak nie chcesz to nie odpowiadaj ale czy chciał byś żeby to była ciąża czy nie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być to implantacja, wiele kobiet tak ma ale nie każda i nie każde krwawienie jest inplantacją. Spokojnie poczekaj do jutra i wykonaj test. Daj znać co i jak. Pozdrawiam i Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien przed owulacja , więc bardzo duze prawdopodobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby taka douczona ,wie co i jak z owulacja a prostej rzeczy pod tytułem plemniki mogą przeżyć kilka dni w pochwie nie wie. Ech masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werczii
W pierwszy dzień co miałam krwawienie to strasznie się czułam, brzuch mnie bolał, przelezalam cały dzień. Ale potem już było w porządku i było coraz mniej krwi i wieczorem już nie leciało nic. Dodam że mam podwyzszona temperature. Nie wiem czy jestem gotowa, unikamy seksu w dniach plodnych ale teraz Nas poniosło. Pomimo wszystko cieszylabym się :) jutro zrobie test i dam znać :) spokojnie wiem o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na jakąś wiadomość :) Ja jutro też testuje ale drugi raz żeby potwierdzić bo pierwszy wyszedł pozytywny ale z blada kreseczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×