Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moge byc w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie kobiety, mamy i przyszłe mamy! Na początku chce przeprosić jeżeli był już taki temat jaki ja dodam...Otóż chciałabym mieć dziecko, staramy się z mężem o nie juz pół roku, jak narazie bez oklaskow...Mam cykle 28, a 30 dni. Teraz okres spoznia mi się dwa tygodnie. Pojawiła się nadzieja, że może tym razem się udało. Test ciazowy robilam tydzień temu z rana, ale wyszedł negatywny. Dodam, że od tygodnia pobolewaja mnie jajniki. Wieczorem odczuwam mdłości, ale nie wielkie. Dziś bardzo bolalo mnie podbrzusze. Tak jak przy miesiaczce, tylko z większą siłą. Ale okresu brak. Dziś znowu zrobiłam test ciazowy, ale negatywny.... Jestem zmartwiona, że się nie udało. We wtorek idę do ginekologa na wizytę i nie wiem czy mogę mieć nadzieję....Czy to w ogóle możliwe, że w takim odrębie czasu testy nie "wyczuly" hormonu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpliwe tym bardziej że masz regularne cykle. raczej zaburzenia hormonalne. U mnie przy bardzo nieregularnym cyklu test wyszedł po 2tyg. spóźnienia od razu 2 grube kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdybym miała nieregularne cykle ti wtedy byłaby szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak możesz być w ciazy pozwalam ci. Nie musisz więcej pytać masz moje pozwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być ciąża ale z tego co piszesz to wydaje mi się że nie bo test powinien ci już wykazać. Do implantacji dochodzu jakieś 7 dni od zapłodnienia a zapłodnienie jest w około środku cyklu + 2 tyg spóźnienia to zarodek miałby już jakieś 3 tyg. Od implantacji wydziela się hormon który wykrywa test. Po prostu denerwujesz się pewnie tą sytuacją i dlatego ci się spóźnia. Zajdziesz w ciążę na pewno, to wymaga czasu. My też staraliśmy się 5 miesięcy i też się bardzo martwiłam a to wcale nie pomagało. Musisz dużo odpoczywać, wysypiać się i zrelaksować jak najczęściej (masaż, muzyka, długa kąpiel, ulubiona książka film). I zdrowo się odżywiaj. Do tego jedz kwas foliowy i witaminę D bo to tzw witamina płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×