Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama julkiiiiiiiii

czy moge podać sama syrop PULNEO

Polecane posty

Gość mama julkiiiiiiiii

corka ma dosyć mocny kaszel-mokry do lekarza juz sie nie dostane dzis -fajnie co -nie ma juz miejsc -pielegniarka mi zaproponowała przychodnei po godz.18 oddaloną o 20km mam w domu pulneo -czy moge jej podac bez konsultacji z lekarzem? dostała ten syrop ostanio jak miala zapalenie oskrzeli podaje jej od 2 dni lipomal i ambrosol ale nie widze poprawy i boje sie ze przez weekend moze sie pogorszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi z...
Nie możesz. Po coś jest na receptę. To silny syrop,lepiej najpierw wspomóc organizm niech sam walczy bo potem tylko antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
to co mam zrobić co jej podawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
siedze na encie i szukam informacji i znalazłam dobre opinie o PNEUMOLAN ktoraś mama podawala? ponoc ziołowy preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Ile ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
zapomnialam napisac sorry córcia ma 3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjbhbjhbhjh
on jest na receptę - proszę tego samodzielnie córce bez konsultacji z lekarzem nie podawać - farmaceuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Ja bym nie podała bez konsultacji. Jest tyle syropow bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
daltego tu pytam do lakarz sie juz nie dostalam a mam w domu bo ostatnio jak miala zapalenie oskrzeli to lekarz jej przepisał i zostalo polowa butelki o 9 rano juz miejsc nie było i mnei nie przyjmie to co mam zrobić taką mamy służbe zdorwia albo prywatnie albo po godz 18 do innej miejscowosci a co z tym PNEUMOLANEM on jest bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn ostatnio też
był chory i zanim poszłam do lekarza sama próbowałam go leczyć podawałam właśnie syrop pulneo przeciwzapalny i flavamed wykrztuśny. W poniedziałek pojechałam z nim do lekarza to kazał podawać cały czas to i po paru dniach było oki. Mój syn ma 3 latka a twoje dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn ostatnio też
widzę że nasze dzieci są w tym samym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi z...
Co masz zrobić? Zapłacić 80zł za prywatną wizytę i po problemie. Że takie coś ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze prosze o pulneo na zapas i podaję sama jak jest potrzeba reasumując :) ja bym podała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
dzięki pojde do apteki jeszce po ten pneumolan i zapytam o pulneo czy tez podawac bez konsultacji tam panie magistry chyba mi dobrze doradza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsahfh;asfhsahfklahfshahf;a
oczywiscie na kafeterii napiszą podaj to poda. bo tu słyszą jej kaszel i juz osłuchali płuca czy czyste. i magistry w aptece tez. każda normalna farmaceutka powie ze do lekarza osłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie podobnie jak meaaa-zawsze mam pulneo w zapasie i dawkowanie uzgodnione z pediatra , podaje sama jesli uznam ze zaczyna sie choroba ja bym podala, 3 latek to nie niemowle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
a co mam peirwszego dnia kaszlu leciec do lekarza? myslalam ze same syropy pomoga wczoraj drugidzen nie pomogło wiec rano postanowilam z nią isc i nie przypomnailam sobie o 9 tylko wyobraz sobie ze siedze od 7 w pracy a od 8 sa zapisy do lekarza i jak zwykle od 8 telefon zajety bo jak zwykle słuchawke odkąłdaja i dopeiro o 9 sie dodozwnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama julkiiiii, nie tłumacz sie jadowitym zmijom podaj ten syrop jesli nie masz możliwosci wizyty u lekarza do tego kup syrop prawoślazowy w aptece, jest bez recepty, podaj tez wapno z wit c i powinno byc OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
dzięi cytrynowa mamo ale sie wkurzylam bo nie dosc ze do lekarza sie nie idzie dostac to jeszce na mnie tu naskoczyły ciekawe czy kazda mama leci od razu do lekarza jak dziecko zakaszle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dobrze dobierz dawkowanie-u dziecka powyzej 10 kg podaje się od 30-60 ml syropu w 3 dawkach podzielonych co 8 godzin, ja podaje zawsze 3x10 ml-tak uzgodnilam z pediatra, jesli podasz pierwsza dawke po poludniu to podaj dzis tylko 2x10 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
meaaa ma rację,ja też bym podała i co wiecej robiłam tak,skoro dziecko jak miało taki sam kaszel ostatnio dostało Pulmeo to po co mam jechać raz jeszcze do lekarza i narażać je na gorsze choroby jeśli mam ten syrop w domu??przecież dziecku się nic nie stanie!na pewno mu nie zaszkodzisz.Inna sprawa jeśli martwisz się,że to może byc coś gorszego bo masz przeczucie,że płucka albo oskrzela to idź prywatnie.W przypadku kaszlu podałabym syrop i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
haha no dawkowanie mam zapisane na opakowaniu ale z tego co kojarze to było chyba 3x5ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
a te głupie mamuśki co ci tu wypisują,że nie podałyby bo to na receptę to nie bierz wcale pod uwagę.Druga sprawa jest taka,że ty sama wiesz najlepiej co zrobić w własnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3x5 jest dla dzieci o wadze mniejszej niz 10 kg mozesz podac 3x5 ale chlorowodorek fenspirydu-substancji czynnej w pulneo ma to do siebie ze w zbyt malej dawce wg wagi praktycznie nie zadziala w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą takie pipy?
A ten kto jest z dzieckiem nie mógł iść do lekarza? Tak podaj podaj i rozwal płuca-d e b i l k i skończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
no na recepte ale tą recepte wypisał mi ostatnio lekarz dla niej wiec sama sobie tego leku nie wymysliłam tylko tak samo ją kaszlało jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiiiii
a jak isc do lekarza skoro pisze ze nie przyjmie nas bo juz ma komplet pacjentów a drugiego lekarza nei ma bo ma urlop? naczyc sie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą takie pipy?
A przepraszam nie płuca tylko serce może bowiem powodować tachykardię. ale doktor cytrynowa mówi daj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×