Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mój mąż jest inny ?

Polecane posty

Gość gość

Ja myślałam, że faceci wolą mieć synów, a mój mąż wolałby mieć córeczkę, mówi, że od zawsze mu się marzy, że od wieku nastoletniego myślał ciągle o rodzinie, że będzie ojcem córki. Czy to normalne ? Zawsze si tym tłumaczył, ze spokojniejsze, ładniejsze od chłopców, môwi, że będzie on ją bardzo kochać i że ona będzie dla niego najważniejsza, aż się trochę boję mieć z nim dzieci, bo jak będzie chłopiec to może go nie pokochać, a jak dziewczynka to jak on to powiedział bedzie dla niego najważniejsza, a co ze mną ? Na dalszy plan ? Dla mnie to troche dziwne się wydaję, a dla was ? Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, mój też wolałby mieć córkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mogłabyś być zazdrosna o miłośc męza do waszej córki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogłabym :D to że wolałby mieć córkę nie oznacza, że nie pokochałby syna. ja też wolałabym mieć córeczkę ale los pokaże co będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:28 Chodzi o to, że on strasznie się tym zachwyca, jak ja zajdę w ciążę, to on nie bierze innej możliwości pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to uświadom go, że tak naprawdę to jego plemniki decydują o tym czy będzie dziewczynka, czy chłopak :D żeby się potem za bardzo nie zdziwił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że faceci zawsze jak będzie syn to wola syna a jak corka to córkę, a potem będzie się chwalił że od razu wiedzial "co robi" zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzymu sie taka mala dziewczynka do dotykania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie jest pedofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś obleśna i widać co ci po głowie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na co mu mala dziewczynka? Wiadomo ze facet chce postawic dom zasadzic drzewo i splodzic syna , kto potrzebuje mala piszczaca , rozhisteryzowana rozowa ksiezniczke , jaki facet?? Wiadome ze sa kobietyco pragna swojej zywej laleczki ale facet chce potomka , chce syna , pozniej moze byc i corka ale w pierwszej kolejnosci syn Sama znam faceta co tak bardzo chcial miec syna ze 5 corek splodzil :o no ale co mial zrobic czy powiedziec, co sie corka rodzila to twierdzil ze sie cieszy ale minemial jak srajacy kot na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ;) niech będzie że od teraz każdy facet który chciałby mieć dziewczynkę to pedofil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj te tak mowil od poczatku naszego zwiazku. Chcemy dwojke dzieci ale maz podkreslal caly czaa ze pierwsze chce dziewczynke pozniej syn. Zaszlam w cuaze od piczatku mowil do brzucha jak do corki i fakt bylabcorka. Teraz ma rok i jest jego oczkiem w glowie. Jestem w drugiej ciazy poki co nie qiwmy co bedzie ale maz mowi ze teraz mu to obojetne bo kochana coreczke huz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale masz proste myślenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam z mężem dwie córki i on świata po za nimi nie widzi, nie chcemy juz wiecej dzieci, bo nam już dwie księzniczki wystarcza. Nigdy ich nie skrzywdzil w zaden sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale ta prosta laska, która ma proste myślenie wmówi ci, że twój facet na pewno jest pedofilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie powodzenie, że ojciec córkę kocha za niebieskie oczy i warkoczyki, a syna za osiągnięcia, czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08 No nie wiem. Mi sie od zawsze wydawalo, ze dzieci uciekaja i boja sie pedofila, a one sa wlasnie do niego bardzo przywiazane, tesknia za nim jak go nie ma w domu, jak sie pojawia, to od razu leca do niego, nawet mowil, ze nigdy na niego tak zadne dziewczyny nie lecialy, przytulaja go, bawia sie z nim. Ja nigdzie tu pedofili nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ta kobieta nie miała łatwego dzieciństwa i miała złe relacje z ojcem i dlatego tak myśli, ja osobiście sama byłam bardziej przywiązana do ojca, niż do matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż chciał syna, ma córkę i jest zwariowany na jej punkcie ;) u kolegi taka sama sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet też wolał miec córkę niz syna, bo córeczki są takie słodkie wg niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×