Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mozecie sobie pozowlic na kupno nowych rzeczy do domu

Polecane posty

Gość gość

Ja nie moge sobie na nic w ostatnim czasie pozowlic.Brak kasy na nowe rolety przydal by sie nowy stol do kuchni. Nie ma skad na to ogarnac.Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to o wlasnym domu marzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zarabiam 3500 i co miesiąc 2000 odkładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, choć może nie wszystko "od ręki" - zależy co to jest, i ile kosztuje. Na rolety pewnie musielibyśmy chwilę odłożyć albo wziąć z oszczędności, ale np. jak ostatnio padła lodówka, a niewiele później zmywarka to jedno i drugie zostało kupione ze środków bieżących. Co do stołu: a może spróbuj odnowić? Efekt może być lepszy niż po zakupie nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam stary naroznik. pamietacie za duzo to miejsca zajumuje. znalzalm nie drogi komplet stol i 4 krzesla za nie duzo po 600zł ale i tak nie kupie tego nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można kupić babę na raty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy obecnie ciężko bo była przeprowadzka i wszystkiego brak ale w przyszłym miesiącu dookonczymy kuchnię i szafę w korytarzu a do końca roku mam nadzieję że bedzie nowy narożnik i krzesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obije pracujemy anic niemoge kupic. na nic mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę w pepco kupuje ale mam sypiącą się kawalerkę i nie mam na remont :( ogólnie to takie latanie "dziur" z bieżących środków przygnębia mnie że zapieprzam po 10 godzin dziennie po to mieć warunki, fajnie mieszkać a tu prusaki i przypadkowe gadzety , marzy mi się dom z ogródkiem ale to chyba nie w tym życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę. Problem polega na tym, że nie potrzebuję nowych rzeczy. :p Zresztą po co wydawać pieniądze na coś nowego jak to co mamy jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×