Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy możliwa ciąża???

Polecane posty

Gość gość

Witam. Okres spóźnia mi się już 4 dni. Kochałam się z partnerem w 17-18 dniu cyklu przy regularnych ostatnio cyklach 31 dniowych. Na początku wszedł bez prezerwatywy, po około minucie ją założył. Nie robiłam jeszcze testu,ale mam obawy że mogę być w ciąży. Piersi nie bolą, a zawsze bolały przed okresem mniej lub bardziej, dookoła sutków jest ciemna otoczka i dużo takich białych wypustek. Szyjka macicy twarda i chyba zamknięta (nie wiem jak się dokładnie określa), uczucie laskotania wewnątrz pochwy . Moje pytanie brzmi jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test prawde ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, jednak mam dziwny strach przed jego zrobieniem. Może przez to że boję się potwierdzenia obaw. Chciałam tylko wiedzieć czy może któraś z was miała takie same objawy i czy była /nie była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojepane ale ona ma najepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:16. Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co jakie pytanie taka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed @ szyjka jest lekko otwarta ale to jeszcze nie przeważa. Zrób test i daj znac. Myślę że duże prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:23 dziękuję za odpowiedź. Moja szyjka jest twarda i nie mogę wyczuć żadnego rozwarcia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poprostu owulacją się przestawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo możliwe. Chociaż do tej pory cykle jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukiwanie objawów przy wczesnej ciąży trochę jest śmieszne,bedac w ciąży czekałam na okres bo czułam się tak jakbym miała go dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie nie mam żadnych objawów, jakie miałam do tej pory w każdym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasikaj na kompa to prawdę ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem już sama co Ci doradzić. Możesz sprawdzić czy wargi sromowe nie są ciemniejsze niż zwykle, jak nie to nadal nic nie wiadomo a jak są do raczej ciąża. Zależy czy w ogóle je wcześniej oglądałaś. W szczęśliwym cyklu miałam szyjkę nisko ale zamknięta w dniu spodziewanej@ brodawki pociemniałe dopiero w 6tyg. W czasie gdy miałam miec@ miałam bardziej widoczne żyły na piersiach ale ja na ciążę liczyłam więc może widziałam to co chciałam zobaczyć. Nie bój się i zrób test,4dni po spodziewanej@ powinien być całkowicie wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość kochana to ja mam takie same objawy... co do warg sromowych to tak, obserwowałam je w każdym cyklu i zawsze w okolicy okresu były ciemniejsze, aczkolwiek ogólnie nigdy nie były jasne, więc myślę że był to ich naturalny kolor. Żyły na piersiach też mi teraz widać. no cóz, chyba bez testu się nie obejdzie, chociaż boje się go zrobić, jak już wcześniej wspomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szyjka powędrowała do góry, jest krótka ale nie tak twarda jak jeszcze wczoraj. Co to może oznaczać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa.... zrob test i nie zawracaj nam d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze plecy zaczęły boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 po co te nerwy?? Dziewczyna normalnie pyta. I wcale jej się nie dziwię, sama nie raz panikowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z drugiej strony, autorko, gość 13:45 ma rację. Tylko test wykaże. My na odległość nic Ci nie doradzimy. Każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna idiotka która myśli ze na forum wróży się z fusów. Gimnazjum znowu się bawi bo dorosla kobieta nie doszukuje się objawów 2 tygodniowej ciazy a tej już otoczka się zmieniła na sutkach. Szkoda Ci kasy na test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultura na najwyższym poziomie! Autorko uciekaj z tego forum i idź czym prędzej do apteki po test. Tutaj jedyne co dostaniesz to wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przed @ się otwiera i chyba troszkę obniża. Plecy bolą może poprostu, może na okres, może jednak ciąża. Zrób test bo też już jestem ciekawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyjka jest rozpulchniona? Test jak nic i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimnazjum nie stać na testy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Gość 14:22 nie wiem jak określić czy jest rozpulchniona. Jeśli napiszesz jak to zbadać to dam znać. Co do reszty trollów w tym temacie to się nie będę wypowiadać. nie, nie jestem w gimnazjum, tylko po prostu ciąża nie bardzo by była mi teraz na rękę... owszem kiedyś chciałabym mieć dziecko, ale nei w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie niektóre kobiety są puste :) Macają sobie cipki, patrzą na kolor tych c**ek. Zamiast jak prawdziwa, odpowiedzialna kobieta wykonać test. Głupie to że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób ten TEST dziewczyno!!! Zachowujesz się jak spanikowana gówniara. Mam nasikać za ciebie czy jak? Ogarnij się. Idź do apteki i powiedz: "Proszę test ciążowy np. Quixx". Pani ci go sprzeda, zrobisz go w łazience i będzie jasne. A tak trujesz siebie i innych i nikt niczego nie wie :( Seks był ci na rękę, a dziecko to już nie. Żałosne naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×