Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy na pewno taka zabawka jest bezpieczna dla niemowlaka?

Polecane posty

Gość gość

Moja tesciowa chce kupic nam skoczek fisher prica, czy takie zabawki sa bezpieczne(syn ma 5 i pol miesiaca)?Mam watpliwosci i nie wiem co jej powiedziec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała włożyć dziecko, które jeszcze pewnie i stabilnie nie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie...nie wiem co o tym myslec, jak uslyszalam od tesciowej co chce kupic to na poczatku nie wiedzialam o co chodzi ale widzialam na yt jak ludzie 5m dzieciaki tam daja, nie wiem totalnie co mam o tym myslec i co jej powiedziec bo z jednej strony zabawka fajna, a z drugiej, czy bezpieczna?Jak jej odmowie bez powodu to bedzie foch...ktos uzywal i moze cos powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bez powodu. Powiedz, że dziecko jest za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie bezpieczne i sprawi dziecku mega frajde. Ale jest cholernir drogie i do wykorzystania przez ok 0.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od jakiego wieku dawalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jest bezpieczna i nie obciaza tak kregoslupa i stawow jak chodzic, dla mnie za droga ale jak daja to bierz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam o tym temat w sobotę:) nie cieszył się dużym zainteresowaniem wiec napisze tu. Też myślę tylko ze o kupnie fisher price jumperoo, widziałam dzieci, które się w tym super bawią, myślę, że to bezpieczne, tylko cholerstwo drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież moze kupic i możesz schować,wyciągniesz jak dziecko bedzie większe,też problem robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeznaczona od 6 MC. Ale jak masz wątpliwości to dopytaj pediatry. Ja wiem, że na pół godziny to spokojnie dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie zeby to bylo odpowiednie dla tak malego dziecka, to nie jest odpowiednia pozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem chcieliśmy kupić używany skoczek, za tydzień mam wizytę u pediatry i się zapytam, autorko radze się poradzić pediatry...a nie kobiet które wiedze biorą z powietrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja jako młody fizjoterapeuta odradzalabym raczej tego typu zabawki ( skoczki oraz chodziki) ponieważ dziecko umieszczone w takim skoczku przybiera nienaturalna postawę i obciąża stawy skowowe, biodrowe a także kręgosłup. Mój 7 miesięczny syn najlepiej się czuję turlajac się po podłodze gdzie ma swobodę ruchów lub na macie na której się obraca w różne kierunki sięgając po interesujące go zabawki. Skakanie- sprezynowanie jest wazne dla maluchow ale przyjmowanie na sile pionowej postawy zbyt wcześnie nie jest dobre dla niemowląt. Swojemu synowi jak dorosnie i zacznie chodzić do pomocy kupię chodzik-pchacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamaze gwiazda to świetny pomysł na prezent. Mnóstwo kolorów pobudza percepcję wzrokową dziecka a różnorodność materiałów z jakich jest wykonana stymuluje dotyk. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×