Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY233

CZY NA POCZĄTKU CIĄŻY BOLAŁ WAS BRZUCH JAK PRZED OKRESEM?

Polecane posty

Gość CZY233

PODEJRZEWAM ZE JESTEM W CIAZY ALE JESZCZE ZA WCZESNIE BY ZROBIĆ TEST , ZA WCZESNIE TEZ NA BÓLE PRZEDMIESIACZKOWE, BOLI MNIE CAŁE PODBRZUSZSE - IDENTYCZNIE JAK WTEDY GDY MAM OKRES , CZY TAKIE BÓLE ZAWSZE SIE POJAWIAJĄ NA POCZĄTKU CIAZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawka
nie wiem czy zawsze, ale ja też takie miałam:) a teraz mam pięciomiesięczną Hanusię :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shshssa
jak przed okresem to za duzo powiedziane ale takie napięcie i kłucie brzucha i to promieniowało mi do tyłu na dół pleców, miałam takie napięte wszystko az sie bałam co mi jest było to niedawno bo teraz jestem w 8 tygodniu prawdopodobnie a potwierdzenie to kwestia czasu ide w przyszłym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolalo jak zwykle przed okresem, juz pare dni wczesniej mialam syndromy napiecia , czyli bole glowy, nerwowosc 😠 , bylo mi zimno itp - jak zwykle przed okresem :) w dniu @ od rana bolal mnie brzuch, ciagle chodzilam i sprawdzalam czy nie dostalam okresu - bo na niego czekalam, nie podejrzewalam ciazy wogole i tak caly dzien chodzilam z bolami, wieczorem bolalo mnie juz porzadnie wzielam no-spe ale okresu nie ma, wiec zrobilam test a tam dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
tez mailam takie bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również miałam ból jak przed okresem, tyle że ból ten nie był ciągły ale raz się pojawiał, raz ustępował. Nie wierzyłam w to, że mogę być w ciąży, dlatego co dnia byłam pewna, że zaraz dostanę miesiączkę.....zastanowiło mnie jedynie to, że ból miałam przez kilka kolejnych dni, a zazwyczaj pojawiał się na dzień przed miesiączką. Ale, że byłam wówczas na wczasach we Francji (zmiana klimatu) więc wzięłam za pewnik, że poprostu mi się miesiączka spóźni............. Po powrocie pod presją Męża i Bratowej zrobiłam najpierw jeden potem drugi test i okazało się, że jestem w upragnionej ciąży:) I ze zmiany klimatu wyszły dwa Bąbelki - Kacperuś i Zuzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Bajbak
mnie bolal brzuch jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×