Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on nie kocha naszej corki?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkalismy w Holandii. Zostawil mnie miesiac po urodzeniu dziecka..a juz cala ciaze sie nie ukladalo..znalazl sobie przyjaciolke z ktora wolal spędzać czas. Dzis ona jest jego zona, maja bliźniaki, a on calkowicie ma w dupie nasza córkę. Ja wrocilam do polski i on nie dzwoni, nie interesuje sie jak corka sie miewa, chyba ze napisze mu zeby zadzwonil. Nie mowiac juz o odwiedzinach. Jedynie placi alimenty i na tym jego rola sie konczy. Gdy mu wspomne ze przez 3 lata widzial corke 2 razy twierdzi ze ona sie urodzila w holandii i ze to ja wyjechalam wiec jak chce by sie z nia widzial to zebym mu ja przywozila. Mam wrazenie ze on jej nie kocha i jej los jest mu obojetny. Straszenie odebranien praw tez nic nie daje gdyz on uwaza ze i tak o wszystkim ha decyduje i mysle ze mu jest to na rękę. Nie wiem co powinnam zrobic. Dac mu spokoj i nie zabiegac o kontakty czy przypominac nu ze ma jeszcze jedno dziecko.Naprawde nie wierze ze ojciec moze nie kochac wlasnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziecko planowane czy wpadka? Sory ze to powiem ale jeśli wpadka to widocznie ciebie nie kochal wiec dziecka tez nie. A jeśli planowane to zwykly dupek,ale przynajmniej placi. Chociaz szczerze to ty wyjechalas i tym pozbawilas córkę kontaktu z ojcem a teraz masz pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo Ci współczuje, trafiłaś na zwyrodnialca, zerwij kontakty z tym bydlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka byla wpadka przyznaje ale dla mnie to nie ma znaczenia bo ja kocham. Przykro mi ze moje dziecko nie moze miec normalnego ojca ktory ja kocha i zabiega o kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×