Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy opłaca się jeszcze odpłane pisanie prac

Polecane posty

Gość gość

chciałabym dorobić, siedzę w domu, zawsze byłam dobra w pisaniu takich prac, wielu znajomym/rodzinie pisałam za free myślicie że się opłaca pisać jeszcze? nie zależy mi na dużych zarobkach ale tak żeby 200/300 zł wpadło miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spora konkurencja jest, więc myślę ze się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mi prace dyplomowa nt. Zabezpieczen cyfrowych urzadzen rejestrujacych ii generacji to zaplace ci 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd jest nowa matura wpadają mi co roku jakieś prace maturalne. Czasami ktoś znajomy czy z rodziny poproszą o napisanie czegoś, odpłatnie oczywiście. W sumie zawsze parę stówek dodatkowych w ciągu roku, bo nie biorę dużo. A raz w tygodniu mam nockę i nudzę się jak mops więc zawsze wtedy biorę jakieś dodatkowe zajęcia. Dużo więcej pisałam jak sama się uczyłam jeszcze. A ostatnio znajoma mi wyskoczyła z 10 str. pracy magisterskiej za 100 zł, oczywiście kupa książek z bibliografii do tego... aż tak się nie nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jak ktos studiuje administracje czy inny badziewny kierunek to w sumie kazdy moze prace napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0o0o0o0
W sumie jak nie umiesz napisać tak jak ja swojej pracy, to się opłaca, bo masz gotowca i tylko go musisz przeczytać. Ja korzystałam z usług pisanieprac-online.edu.pl. Mają tam tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to jest jak najbardziej opłacalne, inaczej nie byłoby tak wiele usług tego typu. Warto jednak zwrócić uwagę na oszustów. Do tego wiele ogłoszeń jest nieaktualnych. Mój znajomy niedawno korzystał z pomocy tej firmy przy pisaniu pracy licencjackiej z germanistyki: http://pisanieponiemiecku.pl/?page_id=29 Otrzymał wiele dobrych rad, a do tego również wzór pracy, którą mógł się posłużyć przy napisaniu swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapiszmy
piszmyo@gmail.com mam do napisania jeden rozdział pracy na temat akredytywy dokumentowej. Rozdział ten ma być częścią analityczną pracy i ma przedstawiać skalę tego typu transakcji porównując dwa banki wykonujące tego typu operacje na podstawie raportów rocznych banków, giełdowych. Skala - tj. wartość tego typu umów zrelatywizować, licząc wskaźniki względne np. udział transakcji z tyt. akredytyw w sumie bilansowej. Zestawienie to przedstawić na przełomie minimum 5 lat np. od 2007-2012. Rozdział powinien mieć ok 15-20 str. Proszę o odpowiedź zwrotną, wycenę i szacowany najkrótszy czas realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Proponuje pisanie prac licencjackich, magisterskich, doktoranckich, habilitacyjnych z pedagogiki, psychologii, prawa, administracji, socjologii, filologii, ekonomii itp. Wysoka jakość, cena bardzo zadowalająca. Nie ma mowy o plagiatach, kopiuj - wklej i o innych oszustwach. Proszę pisać na adres: jacekrobak77@o2.pl lub dzwonić 533086698.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Bardzo dobrą rzeczą jeśli szukasz kogoś do pisania jest Redaktor Online - www.redaktor-online.pl . Zdecydowanie polecam. Proste w obsłudze urządzenie internetowe, które łączy ludzi szukających pisarzy z pisarzami. Wystarczy dodać swoje ogłoszenie i później wybrać najlepszego redaktora. W razie jakby z tekstem były problemy to można zarządzać zwrotu kasy. Ale z kasą i tak nie ma tutaj problemu, bo jest płatność ratalna. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda4000
Rozumiem, że co niektórzy chcą zarobią a innym się nie chce pisać, ale przestrzegam przed takim postępowaniem. Czy wiecie, że to jest oszustwo? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z pomocy, ale to musi być POMOC a nie napisanie wszystkiego przez kogoś innego. Osoby, które posiadają wiedzę w jakimś temacie i mają ochotę pomóc odpłatnie niech zerkną tu : http://www.e-korepetycje.net/aktualnosci/akcja-pomagam Za pośrednictwem tej strony można znaleźć ucznia któremu można pomóc przy pracy lub uczeń może znaleźć nauczyciela, który będzie czuwać nad pisaną przez niego pracą. Oczywiście tu chodzi tylko o pomoc a nie napisanie pracy za kogoś. Jest to dość głośna akcja "pomagam, nie szkodzę" o której już można przeczytać na wielu innych portalach. Polecam takie rozwiązanie, myślę że i dla jednej i drugiej strony jest dobre i przede wszystkim nie narusza prawa :) magda4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciaaa32
Sego czasu był przypadek kilku policjantów, którzy zlecili prace, a potem mieli problemy. Osoby, które pisały też. Napisanie pracy nie jest trudne. Same materiały również łatwo znaleźć korzystając np. z bibliotek cyfrowych http://studia.tv/video/belfer-vlog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam zlecic komus pisanie pracy, ale zrezygnowałam. Dostałam probke ,, twórczości,, ktora byla ściągnięta z internetu.. w dwa tyg napsialam prace ( pomijajac badania ) . Nie taki diabeł straszny, jak go maluja. Dobry plan a potem pojdzie jak z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasek123
Zależy jeszcze jakie prace, na jaki temat, kierunek. Ja swoją pisałam przy pomocy http://pisanie.co/ i nie musiałam zlecać tego nikomu innemu. Żeby zacząć robić takie rzeczy to trzeba być dobrym w pisaniu i mieć jakieś podstawy bo od tak to nic nie zdziałasz ;) Każdy teraz sprawdza trzy razy za co płaci i wie czego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Ja osobiście trochę bałbym się zlecić pisanie pracy jakiejś obcej i niedoświadczonej osobie i skorzystałbym z usług kogoś kto ma już jakąś markę jak np. http://www.iprace.pl/ . Spróbować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Pomogę w pisaniu prac lub napiszę je w całości. Zakres obejmuje ochronę środowiska i tematy z nią związane. Robię również prezentacje oraz przygotowuję odpowiedzi do pytań, opracowuję zagadnienia na egzaminy, piszę projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska6
To oczywiście dobry pomysł, ale musisz zdawać sobie sprawę, że na rynku jest ogromna konkurencja i musisz znaleźć sobie jakieś źródło klientów. Są już bowiem firmy z ugruntowaną pozycją np. http://www.redagowanie-sos.pl/ i prędzej do nich zgłosi się osoba w potrzebie niż do kogoś nie znanego, tymbardziej, że oferują usługi 24/7, ale oczywiście od czegoś trzeba zacząć. Tylko po prostu trzeba być przygotowanym psychicznie na trudne początki :) I nie poddawać się po pierwszych niepowodzeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania199211
Nie wiem, czy teraz byłoby łatwo wejść na rynek. Ja korzystałam z usług www.redagowanie-sos.pl i mówiąc szczerze tak dobrze wykonali swoją robotę, że na pewno będę korzystać tylko z ich usług. Ciężko wyrobić sobie taką jakość i taką pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Dużo też dobrego można wyczytać na temat tej oferty pisania prac - http://www.redakcja-pisanie.eu/ - piszą całe prace, albo pomagają na poszczególnych wybranych etapach. Cenowo na tle konkurencji wypadają bdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka7
Madzia masz rację. Ja również korzystałam z pomocy http://www.redakcja-pisanie.eu/ i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że profesjonaliści, którzy doradzą i pomogą pisać to podstawa. Jeśli trafi się na odpowiednich ludzi to można zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilCh
Fakt jest mały "tłok" z tymi portalami, ale nie ukrywam, że osobiście najlepiej mi się od początku studiów współpracuje z tym portalem: http://twoja-edukacja.prv.pl/ Znają się na rzeczy, a przede wszystkim są uczciwi w zakresie terminów i rozliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz problem z napisaniem swojej pracy dyplomowej to dobrze trafiłeś. Wejdź na stronę: ogloszenia-pracedyplomowe.pl i tam rozwiąż swój problem . Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×