Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy opłaca się kupowanie zestawu ubrań na allegro?

Polecane posty

Gość gość

Czy kupowałyście takie zestawy ciuchów? Zastanawiam się czy nie spróbować kupić dla córki, ale mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam i jestem zadowolona bo trafilam na zadbane ;) takze oplaca sie tylko trzeba szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
ja co prawda nie na allegro tylko ebay'u ale jestem baaardzo zadowolona. Ciuszki bardzo zadbane no i jest ich baaardzo duzo (az za duzo :), no i cena smiesznie mala w porownaniu do zawartosci.Ja akurat trafilam na paczke gdzie bylo duzo tzw designerskich ciuchow typu John Rocha, Ralph Lauren itd. Poza tym GAP, Next i wiecej nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożecie mi znaleźć cos co jest warte uwagi? Szukam ubrań dla córki w rozmiarze 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina822
Ja kupuję na allegro, można kupić fajne, modne i firmowe rzeczy bardzo tanio... Nawet na wysyłce paczki udaje mi się zaoszczędzić, bo paczkę dostarczał mi jeden z użytkowników jadezabiore.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy właściwie od ceny... ale zawsze w takich paczkach są ładne, w dobrym stanie ubranka i dorzucone cokolwiek... ilość sztuk dorabiania niepraktycznymi kamizelkami, czy używanymi skarpetkami... nikt by tego nie kupił poza zestawem, więc się wrzuca w zestaw i w ten sposób sprzedaje. Policz ile jest ubranek które faktycznie chciałabyś kupić i założyć dziecku, i ile to kosztuje, bez zakładania że niektóre "mogą być"- nie kupiłabyś ich osobno. Będziesz wtedy wiedziała czy się opłaca. Sama kupowałam nieraz używane przez Allegro, ale od jednej osoby pojedyncze ciuszki na osobnych aukcjach, była jedna cena za przesyłkę a ubranka wybrałam takie jakie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się ale tylko wtedy jak ktoś sprzedaje po swoim dziecku a nie te paki ciucholandowe gdzie większość to albo na gałgan y do podłogi a jak ładne to całkiem niepraktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zawsze ryzyko, tanio zestaw ubrań zawsze możesz skompletować w jakimś tanim sklepie. Wtedy zawsze jest pewność, że rzeczy są nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie opłaca się, lepiej kupić konkretnie co ci potrzeba a nie taka zbieranina wszystkiego, kupisz 50 szt a potem się okazuje że tak naprawdę dziecko chodziło w połowie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam i okazało się , ze jakies dziadostwo z ciucholandu. W ogole się brzydziłam tych ubran dziecku zakladac były jakies takie obleśne. Lepiej kupic w lumpexie cos czego akurat potzrebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupiłam i tez byłam zawiedziona, a tyle chętnych było, przebijanie licytacji. A rzeczy jakbym wielka kupę ubrań z lumpeksu włożyła do koszyka. Oczyw do chodzenia nadaje sie 1/6 albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam piekne ubranka po corci nowe i uzywane z rozmiaru 74 i 80. ubranka z sieciowek jak i sprowadzane z usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam 2 razy i juz nie kupię po 1 kupiłam i rozmiary się nie zgadzaly po 2 stan był gorszy niż na fotach,byli napisane ze stan jak na foto a zdjęcia odpicowane ze hej a po3 nigdy nie da się trafić tak by wszystko się przydało ,nnp. Obecnie na wiosnę bym potrzebowała głównie spodnie np pumpy alladynki, bluzki z dl rękawem i body a w zestawach pociskaja inne jeśli kupuje używane to szukam ogłoszeń z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique12345
Trochę odkopuję, ale znalazłam taką aukcję: allegro.pl/paczka-levis-big-star-tommy-hilfinger-hollister-i5992828382.html Ubrania dla mojego M (182 wzrostu, szczupły) a rzeczy wydają się fajne i w bardzo dobrej jakości (no i dużo markowych). Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×