Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krooopelka0987

Czy owulacja mogła się przesunąć o aż tyle??

Polecane posty

Gość Krooopelka0987

Hej. Okres powinnam dostać w poprzednia środę czyli 28.07. Okresu do dnia dzisiejszego nie dostałam ale brzuch mnie boli tylko to nie jest taki silny ból jak przy miesiączkach. Koleżanka zasugerowała że owulacja mi się mógła przesunąć. Ale żeby aż o tyle?? Dodam jeszcze że w czwartek mniej więcej koło godziny 13 robiłam test i była widoczna druga kreseczką ale nie wiem co o tym myśleć bo miałam już tak 1 a ciąży nie było tylko okres spóźnił się 2 dni a dziś już 5 mija i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może może, u mnie kiedyś okres spóźnił się 11 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopelka0987
Tylko ze mi chodzi o to że owulacja występuje po terminie @. Bo brzuch zaczął mnie dopiero boleć 2 dni po terminie a podczas owulacji zawsze odczuwam ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poprzedni cykl był bardzo krótki? Nie wiem ale chyba to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopelka0987
Miesiączki raczej mam regularnie co 28 dni. W poprzednim miesiącu było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się przesunąć ile jej się będzie chciało. Ja zaszłam w ciążę w 45 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że może się rozregulować. Może być okres po 2 tyg. może się spóźnić 15 dni, mogą być 2 owulacje w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez owulacja nie boli jak okres. Wtedy czuc klucie w okolicy jajnikow,a nie skurcze macicy i bol podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jestes w ciąży??? Blada kreska+brak @+bole jak na @=objawy ciąży. Na każdym teście Ci pisze ze jeśli @ sie nie pojawi to powtórzyć test. I tak owulacja moze ci się przesuną o tyle. Ja zaszłam w ciąże dzien po spodziewanej @ w 32 dc. Testy wychodzimy negatywne a pierwszy pozytywny i to cień cienia drugiej kreski wyszedł 2 tyg po owym stosunki bez zabezpieczenia. Mialam bole brzucha wiec bylam pewna ze @ zaraz będzie a byl to bol owulacyjny-ot taki psikus od natury ;) dzisiaj syn ma 13 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×