Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa788219223

czy po 3 dniach od zapłodnienia mogą być już oznaki ciąży?

Polecane posty

witam, mam pytanie. wiem ze te pytania dotyczace ciazy sa juz dla wielu z was nudne... ale moze wiecej sie dowiem. trzy dni temu kochalam sie z moim chlopakiem i to byl akurat srodek dni plodnych u mnie, a do tego kochalismy sie bez zadnego zabezpieczenia. i wlasnie w tym czasie kiedy oboje dochodzilismy do punktu kulminacyjnego... on doszedl we mnie. 72 godziny juz minely od tej chwili, a mnie na drugi dzien strasznie bolalo podbrzusze, jak sie schylalam i oddawalam mocz, oraz przy wiekszym wysilku. i to nie mogl byc bol miesiaczkowy bo miesiaczka skonczyla mi sie 30 kw. pomozecie? czy jest szansa ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie i jeszcze raz nie
w tak krótkim czasie nie ma ŻADNYCH objawów poza psychicznymi (wkręcającymi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, tylko pytam bo nie wiedzialam. a i nic nie wkrecam sobie hehe tylko po prostu chce sie czegos wiecej dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Zrób test za tydzień, powinien już wyjść wynik wiarygodny....Po 3 dniach nie ma jeszcze objawów, pierwsze objawy ciąży są po 4 tyg, typu nudności itp. Niestety nie ma tak dobrze i trzebaswoje odczekać. Ja czekam do 22 maja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Więc dlaczego moja kuzynka po 7 dniach od stosunku zobaczyła II kreski na teście ???? Zeza nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ u niej szybko wszystko poszło, to są wartości przeciętne, a wiadomo od przeciętnych sa odchylenia. Proponuje najpierw przestudiować ulotkę i ludzką anatomię. Wiele kobiet tu na kafe pisało o tym że nawet po spodziewanej @ wynik miały negatywny, z powodu niskiego stężenia BHCG, twoja kuzynka miała widocznie bardzo wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja mkiałam objawy 4 dnia :) ale to była moja 2 ciąża,wiedziałam ze to właśnie objawy ciążowe bo identycznie bolały mnie piersi w pierwszej ciąży(zazwyczaj przed @ bolały mnie piersi od strony pach) a w ciąży od dołu zaczynały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
w 2 dobie jajeczko nawet nie zagnieździło się w macicy,więc na objawy tego typu było za wcześnie;) mnie zaczęły boleć piersi bobyłam świeżo po zabiegu usunięcia martwej ciąży i ledwo 2 tyg po tym miałam owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquana nię pleć głupot
bo zapłodnienie to nie zagnieżdżenie!!! zapłodnienie to moment wniknięcia plemnika do komórki jajowej. dopiero po pewnym czasie następuje zagnieżdżenie (wcześniej zapłodnionej komórki)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquana nię pleć głupot
tak, ale zapłodnienie i zagnieżdżenie to nie to samo kobieto!!! wiec nie udawaj mądrzejszej niż jesteś!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
użyłam tych wyrażeń zamiennie by zinterpretować ulotkę testu. Czepiasz się niewielkiego niedociągnięcia z mojej strony, które nie jest istotą całej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy obrzęknięty podbrzusze to też jakiś objaw? bo od tamtej pory takie coś zauważyłam, już nie mogę doczekać się wyniku testu:) mam nadzieję że zaszłam :) byłabym strasznie szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem jaka jestemmm
To weź sobie mojego stresa :( Nie kochałam się w dni płodne itp. bo miałam zapalenie pęcherza, przed nimi ani po nich - 2-3dni, a okres spóźnia mi się 1 dzień :( nie wiem co jest grane do tego sutki mnie bolą, piersi wcale.. A chłopak wczoraj się śmiał, że zostanie tatusiem.. Bardzo śmieszne ;/ Okres mam co 30dni - czyli regularny, czy to możliwe, że tabletki (antybiotyki) to zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, okres powinnam miec około 23maja, wiec to jeszcze 11 dni, a chcialabym wiedziec wczesniej niz czekac az do @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam te o czulsci 10 i niestety, u mnie wykryly dopiero tydzien po okresie, wczesnie same negatywy mi wychodzily NIE MA SENSU ROBIC WCZESNIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej to poczekam...skoro nawet te najczulsze testy przed miesiaczka nic nie wykryly...to mowisz ze wykryly u ciebie to czyli jestes w ciazy:) ktory miesiac?:) gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz lepiej raz gorzej, teraz nie mam pracy i siedze caly czas z mala w domu, wole jdnak sie sprawdzac jak pracuje i wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie mam maly problem...znacie moja sytuacje jaka opisywalam wam... a do tego wczoraj kochalam sie z moim chlopakiem...i nie czulam sie tak jak zawsze dobrze podczas stosunku...czulam bole brzucha...a do tego jak on wyjal go ze srodka i doszedl zobaczylam ze ze srodka leci mi troche krwi...nie wiem czemu- miesiaczki jeszcze nie powinnam miec... co to moze znaczyc?? pomozecie mi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czułam
kilka dni po stosunku to samo co ty, co zinterpretowałąm jako zagnieżdzanie. Jak sie pozniej okazało miałam rację. Co do krwi - na pierwszym badaniu u gina przy pobraniu mat do cyto poplynela ze mnie krew. Lekarka powiedziala ze to normalne, bo cos tam jest na początku ciazy bardziej ukrwione. Poczekaj do okresu i zrob test. I nie nakrecaj sie jeszcze bo czesc ciąz się razem z okresem roni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc
nadzerka..zadzwon do gina i zapytaj. A Ty poczekaj jeszcze pare dni i jak @ nie bedzie to zrob test jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekac, tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde:/ ... znowu ta krew takie niewielkie ilości po seksie...:/ dlugo trwa takie plamienie czy jak to nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×