Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cinderella020

czy poród boli?

Polecane posty

Gość cinderella020

Witam:) za dwa miesiące rodzę moje pierwsze dziecko i chciałabym się dowiedzieć jak to tak na prawdę jest przy porodzie. czy on bardzo boli? i jak wygląda brzuch zaraz po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah dobre pytanie
tez za 2 miesiace rodze ale jak twoje pytanie przeczytalam to sie usmialam noporod nie szczypie a boli :D co do reszty to nie wiem :) w kazdym razie najmniej bolacego porodu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinderella020
I ciebie to tak rozbawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty poważnie tak czy jaja se ro
bisz?:O nie, nie boli, wcale...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinderella020
kurde pytam się tylko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odrobinkę boli :P zależy od kobiety, porodu itp ale z założenia boli. co do brzucha to mój nagle stał sie taki pusty i wiszący. ale spokojnie po czasie to znika. no i na początku ciągle się za niego trzymałam, jakbym bala sie że mi odpadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
skurcze parte sa...hm "troszke" bolesne,ale jak wyjdzie glowka to juz luzik. za 2 miesiace bede rodzic po raz drugi i jestem przerażona. pocieszam sie tylko ze drugi porod moze zaczac sie sam,a nie beda wywolywac(chociaz roznie bywa) ,dziewczyny nie ma sie co bac,skoro weszlo to i wyjdzie :D nie my pierwsze....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
ha.ja po porodzie dlugo nie spalam na brzuchu bo balam sie ze ktos tam jeszcze siedzi :D wiem ,glupie.a sekunde po porodzie bylo mi tak jakos pusto w tym brzuchu,jednak 9 miechow przyzwyczajenia ze nosi sie dziecko robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniki
heheh tylko,że weszło 20 cm a musi wyjść conajmniej 50 cm,i 3 kg wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
nie ,poród to bułka z masłem, nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
oniki >>ciiii,nikomu nie mow ;) weszlo to wyjdzie koniec kropka :D zamierzam sie tego trzymac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie patyczaków
mnie bolało masakrycznie - myślałam,, ze zejdę, a zwykle musze się czuć naprawdę umierająca żeby sięgnąć po jakieś proszki od bólu (mam bardzo wysoki prog bólu). To niestety zależy od osoby... A brzuch.... jestem szczupła osobą... minęły 4 ms, a ja nadal nie mogę go zrzucić mimo, że reszta ciała OK- ćwiczę 6 weidera, brzuszki, stepper i rózne takie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurcze parte byly ok :) najgorsze te nieregularne i brak rozwaRCIA TO BYL MEGA BOL :/ CHODZILAM PO SCIANACH A ROZWARCIE STALO W MIEJSCU. 12H SIE MECZYLAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi33
Dasz radę, wyjścia nie ma :) Brzuch po porodzie to taki sflaczały balonik, z którym nie wiadomo co zrobić i ma się wrażenie że nic sięrazem nie trzyma. Gdyby się wam zachciało kichać albo kaszleć po porodzie to pamiętajcie żeby przekrzywić głowę na bok i patrzeć na ramię. Przy takim ułożeniu pracują inne mięśnie i nie ma się wrażenia że brzuch się rozpadnie na kawałki. Rada położnej, dobra i sprawdzona. Trzymajcie się, do upałów będziecie już śmigać o wieeeeeeeeeele lżejsze. Wiem co piszę, rodziłam w upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co miał cię pytać?
spytaj mamę, pewnie będzie podobnie. Ja określiłabym ten ból jak 5 krotnie silniejszy od bólów miesiączkowych. I to dość krótko w sumie trwa i człowiek skupia się na parciu. Bardziej bolało mnie szycie po. Brzucha sobie nie oglądałam zaraz po, bo byłam strasznie zmęczona i był to środek nocy. Ale nareszcie mogłam zasnąć na nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniki
Sylviana wiem cos na ten temat,ja miałam poród wywoływany normalnie masakra,bóle z krzyża,ale tak jak mówisz parte to juz pikuś:) ocet ok nikomu nie powiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodziłam miesiąc temu
do rozwarcia 8 cm było ok, jak przyszły parte to z bólu film mi sie urwał. Skończyło sie cc, mały nie mógł wstawić główki. 5 godz w partych - masakra. Niech mi nikt nie mówi, że to sie zapomina. Synuś kochany, ale pewnie jedynakiem będzie ;-) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie parte trwaly 25 min, wystarczylo sluchac sie poloznej i poszlo w miare gladko. Zapomnialam o tych meczarniach jak tylko przytulilam swojego synka i ten placz ech tego sie nie zapomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
rodzilam miesiac temu>>tez mowilam ze corka bedzie jedynaczka(rodzilam 12 godzin,wywolywali) .nad drugim dzieckiem zaczelam zastanawiac sie jak mala skonczyla 4 lata-dopiero sie odwazylam,pamietajac a starania na dobre zaczelismy od sierpnia(wtedy odstawilam tabletki) no i stalo sie ,ale nie zaluje.w czerwcu rodze.ty pewnie tez za jkis czas zmienisz zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniki
ocet tak sie składa ze ja tez rodze 2 dziecko w lipcu po 3,5 roku dzidzi przyjdzie na swiat:)mam nadzieje ze teraz nie bede miała wywoływanego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_6539
Rodziłam miesiąc temu pierwszy raz. Nie powiem, że nie bolało ale to nie był aż taki ból nie do wytrzymania. Najgorzej bóle parte, aż chodzić nie mogłam a chodziłam od samego początku kiedy się pojawiły skurcze do samego końca. Mnie po porodzie spotkało łyżeczkowanie macicy czego nikomu nie życzę to najbardziej chyba boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodziłam miesiąc temu
ocet u mnie wywoływany, ruszyło po 3 kroplówce, 42 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie o dziwo nie bolał ,bóle krzyżowe ,pompa z oksytocyną a szybko poszło ,drugi poród po teście z oksytocyny zakończony cesarką ,miałam znieczulenie ogólne to potem samopoczucie okropne nie wiedziaam co z dzieckiem bo nic do ciebie nie dociera, masakra ,bólu fizycznego nie odczuwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od kobiety i jej progu bolu . ja mialam bole krzyzowe i one byly dosc wkurzające i bolesne . same parcie (u mnie trwalo ok 20min )nie bolalo . zycze szybkiego i w miare niebolesnego porodu aaa i prawda jest ze jak juz urodzisz to zapominasz o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cesarkę, w trakcie nic nie czułam ... po ... pierwsze wstanie z łóżka było nieciekawe, ale na drugi dzień już było dobrze. Pomagałam tym, co urodziły naturalnie bo nie umiały nawet usiąść bidulki ... tak szczerze powiem, że dziękowałam w duchu za tą cc ... jak słyszałam te wrzaski rodzących .... brrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe jakie pytanie
przeciez kazdy wie, ze bol porodowy to najgroszy bol jaki moze tylko byc. To tak jakby Cie ktos rozrywal od srodka. Ja mialam ochote wyskoczyc przez okno. Popros o znieczuelnie, u mnie okazalo sie juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
jak mialam juz bole parte to myslalam ze glupieje z bolu, naszczescie trwalo to juz krotko i jak urodzilam to juz o nich zapomnialam, brzuch nie byl zly po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooo
nie, nie boli, tylko inne kobiety tak straszą dla zabawy... ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasja 32
trochę boli, ale do przeżycia, myślałam, że będzie gorzej, u mnie po 4 tyg brzuch wrócił do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×