Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SRUTUTUTUTUTUTUT

czy pozwalacie jesc swoim dzieciom chipsy

Polecane posty

Gość SRUTUTUTUTUTUTUT

podobno są bardzo niezdrowe mój 6 letni syn wtrynia je jak szczur osypke i nijak nie mozna mu odmówic zresztą ja sama bardzo je lubie z tym ze on raczej wybiera snacki, lub cheetos ja za to wole lays czy któres sa bardziej szkodliwe? jak to jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lays maja bardzo duzo soli :O Niezaleznie od tego jaki smak producent ma na mysli, czuc tylko sol:O Moze umow sie z dzieckiem, ze chipsy jecie raz w tygodniu, np. tylko w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleedne Koloo
chipsy sa szkodliwe.KAZDE. lepiej zwykle chrupki kukurydziane kupic. Ten tluszcz z tych chipsow odklada sie w cialku, jesli dziecko przytyje w mlodym wieku- Twoje dziecko szczuple nie bedzie, Druga sprawa-dlatego tak smakuja, bo firmy chipsowe dodaja cos w rodzaju "uzalezniacza". dlatego tak ciagle chce sie je jesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie daje,czasem tylko jak jesteśmy gdzieś w gościach lub robimy impreze dla dzieci typu urodziny itp to wtedy może.Sami nie jemy wiec po co dawac dziecku.Jest tyle innych przysmaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SRUTUTUTUTUTUTUT
no ok ale jedza wasze dzieci czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mój syn nie je chipsów. Raz mnie namówił na cheetosy, bo jakieś naklejki chciał. Ostatecznie cheetosy zjadł pies. Syn wie, że dzieci chipsów nie mogą jeść, bo od tego się zęby psują, tyje się i nie mają żadnych witamin (stała nasza formułka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsjdh
moj dwulatek CZASEM podjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaaam
Nieeee. To najgorsze świnstwo jakie moze byc, poza przeslodzonymi i pelnymi sztucznych dodatkow napojami. - - -- - - - - Gry dla dzieci, kolorowanki http://www.gry-on-line.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuje bo sama nie lubię, ale jak jest gdzieś z nami gdzie są chipsy to zje pare. Ale nie jestem za karmieniem dziecka chipsami, raz na bardzo długi czas mozna, ale nie jestem zwolenniczką chipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiakacpra
moje dzieck nigdy nie poznalo smakow chipsow a ma lat 6. przysmakami sa dla niego suszone owoce lub gorzka czekolada. wie ze slodycze sa niezdrowe i nawet jak ktos go nimi czestuje to mowi ze on nie je slodyczy bo chce byc zdrowy :) tylko niektorzy rodzice maja mnie za wyrodna matke, ze jak to dziecinstwo bez slodyczy :O ale jak oni sami sa od nich uzaleznieni to nie dziwie sie ze wydaje im sie to katorga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiakacpra
dziecko sie naje slodyczy a potem owoce sa "fe". cukru w domu tez nie uzywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodyczesłodycze
aaaaaa no masakra nie da się tego czytać żadna mam nie daje swojemu dziecku chipsów i słodyczy to dlaczego ciągle na ulicy widac dzieci z paczką w ręku :/ ale na forum trzeba napisać no bo idealne mamy ha ha ha a po drugie oczywiście ze daje dziecku nie codziennie ale jak ma ochote to mu kupuje czy coś słodkiego czy chipsy wiem ze nie mają żadnych witamin ale skoro my je jemy to dlaczego mam dziecku odmawiać przypomnijcie sobie jak wy bylyscie dziecmi czy tez nie jadlyscie chipsow ani słodyczy jak można odmawaić dziecku takich rzeczy ale wiadomo z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiakacpra, ja mam zamiar tak samo corke karmic, a jak to mowie, to tesciowa patrzy na mnie jakbym powiedziala ze jej zamierzam glodzic, sama staram sie nie uzywac soli, majonezu, nie jesc slodyczy, chipsom stanowczo nie- najgorsze g,,, na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość producent chipsow
chipsy sa bardzo zdrowe maj duzo witamin i mineralow poprawiaja prace serca i ukl. nerwowego aby cieszyc sie dobrym zdrowiem bez alergii i raka nalzezy jesc codziennie min. 2 paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt w chipsach jest
GLUTAMINIAN SODU - substancja uzależniająca swego czasu sama miałam problem, bo jadłam po 2 paczki chipsów dziennie i nie mogłam się zupełnie opanować:O potrafiłam o godzinie 23 lecieć do sklepu:O chipsy to straszne świństwo i na pewno nie dam ich mojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiakacperka
karinella -> nie przejmuj sie opinia innych. ja juz tez to "olewam". najwazniejsze ze wychowuje zdrowego mlodego czlowieka:) Kacperek je bardzo duzo warzyw i owocow, do przegryzania miedzy posialkami daje mu chrupki kukurydziane, suszone owoce lub robie koktajle owocowo-orzechowe. nigdy nie chorowal na nic powazniejszego niz katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiakacperka
acha i Kacperek jest od urodzenia na diecie vege, tak jak jego rodzice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaalala
I choć jest mały już ma dredy długości 1 metra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiakacperka
nie bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 20 m-cy i oczywiscie nie dostaje chipsow, mam zamiar jak najdluzej trzymac ja zdala od tego. Wiadomo.. dopóki nie posmakuje to nie bedzie wiedziala ze cos takiego istnieje. Do tej pory nie dostala równiez jeszcze lizaka. Wiadomo czekoladki sie siegna, chrupki, biszkopty i tego typu rzeczy, ale z ta czekolada to tez ostroznie. Pozniej jak juz dowie sie o istnieniu chipsow no to przeciez nie zabronie jesc, bo kazde kieszonkowe pozniej bedzie wydawala na tego typu rzeczy, ale postaram sie ja nauczyc iz jest wiele innych bardziej porzyjemnych rzeczy do zjedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GENH
eee tam moj mały ma rok i 3 miesiące jak ja jem chipsy to maly tez chce do zawsze dostanie w rączke i zje nieraz 2 lub 3 chipsy wielkie rzeczy no tak jest jak sie cos e to przewaznie maluch odrazu tez chce i prosi i wez mu nie daj ale bez przesady sporadycznie naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jescze nie mam dzieci
nie mam jeszcze dzieci ;-p hehe ale jak bed miala nigdy nie dam chipsow-absolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorna_0
nie pozwalam. kupuje im Chrupsy Crispy i wole zeby zjadły takie jabłuszko niż tą trucizne:) polecam, fajny sposob na nauczenie dziecka zdrowego nawyku jedzenia warzyw i owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiestolica
NIE! czasmai kupie im warzywa i owoce w formie chipsa od firmy Paula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysssszzzzaaaaa
A ja pozwalam jesc chipsy i słodycze, tak jak mi pozwalali rodzice. Oczywiście nie na porządku dziennym, ale czasem jak dziecko ma ochote to tak. Moja córka wie, ze sa niezdrowe, ale czasem moze i nie ma z tym problemu. Zna smak chipsów i słodyczy, dletego nie "rzuca" sie na nie, jak niektóre dzieciaki, których rodzice chwalą sie, ze dzieci nie jedzą. Pracuje w szkole i po prostu widze, jak niektóre dzieci wydają całe kieszonkowe na chipsy i inne niezdrowe słodycze, a te których mamy robią zdrowe kanapki, tak sępią u innych tych niezdrowych rzeczy, że aż mi żal tych dzieciaków. Dlatego uważam, że dzieci powiiny znac takie smaki i miec na nie pozwolenie od czasu do czasu. My też wiemy, że alkohol szkodzi, a czy żadna z Was nigdy go nie piła lub nigdy nie spróbowała jak smakuje papieros czy cokolwiek innego nie zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wśród wielu zdrowychpokarmów które dostarczamy naszym organizmom czasami znajdują się czipsy, raz na jakis czas nie jest zabójstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×