Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy pracując w przedszkolu, zapisałybyście dziecko również do niego?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pracuję w przedszkolu od września, jestem w grupie 3-latków. Moja córka również chodzi do przedszkola, ale do innego. Zastanawiam się czy nie przepisać ją do mojego, byłaby ze mną w grupie. Zastanawiam się gdyż: - chodzi do przedszkola i nic w nim nie je :/ - współpraca z rodzicami na poziomie 0, - nie ma zwrotu pieniędzy za godziny, - narzucanie godziny odbioru dziecka, jeśli nie odbiorę do 13 (jestem zazwyczaj 13:10) to pozniej dopiero otwierają ple o 14,30 :/// U mnie w przedszkolu napewno: - lepiej by zjadła (bardziej dopilnowana) - miałabym córkę pod kontrolą, - kończąc pracę o 12,30 nie goniłabym "na zabicie" po nią zeby zdązyć do 13. Jednakże minusem jest to, że pracuję 18km od domu i te dojazdy... na dodatek mogłaby być w pracy absorbująca i nie rozumiałaby, że nie tylko ona jest . Ponadto pracując w piątki do 10, zawsze mam ten czas wolny do 13, bo dopiero wtedy ją odbieram, a tak to już bym go nie miała. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dala. Miałam taka sytuacje i często gdy wchodziła dyrektorka to zajmowalam się córka, a ona tak dziwnie patrzyła, choć z ręka na sercu nie zajmowalam się nią więcej niż innymi dziećmi, ale dyrektorka często miała wyczucie ;) Dalabym do swojego przedszkola, ale innej grupy, nie da rady w 4 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to chora sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w 3latkach tylko jest możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w tym samym przedszkolu, ale w innej grupie... Jasne była bardziej dopilnowana,komfortu pracy nie miałam... Jak tylko mnie widziała odrazu chciała do mnie...Jak czasem laczylysmy grupy było beznadziejnie... Córka była niegrzeczna dla mnie i dla dzieci innych cioć się nie słuchała... Dopiero teraz gdy jest starsza jest lepiej, ale jak miała 3 było źle...Ale mieć ją w tej samej grupie... U nas dyrekcja nie wyraziłaby zgody, rodzice też by pewnie zrobili bunt... Jeśli już to tylko w innej grupie... Mam dużo koleżanek z taką sytuacją żadna by nie wzięła dziecka swojego do swojej grupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtt
Tak, ale do innej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×