Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna i bez wyjscia

Czy sa tu mamy, ktore dokonaly aborcji?

Polecane posty

Gość smutna i bez wyjscia

Witam, czy znajde tu mamy ktore poddaly sie aborcji. Chcialabym zapytac jaka metode wybralyscie i jaka bylaby bardziej zdrowsza i lepsza. Sama jestem mama 5 letniej dziewczynki i musze jak najszybciej dokonac zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i bez wyjscia
nie znajde tu takich mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
witaj ,dokonalam aborcji rowny rok temu choc bardzo chcialam miec dziecko. mam juz tez zreszta corke, ktora jest juz w 3 klasie podstawowki.Wtedy bardzo pragnelam miec dziecko i udalo mi sie szybko zajsc w ciaze, moj narzeczony gral w zespole muzycznym a ja bylam tam wokalistka. nie wiem dlaczego od momentu zajscia w ciaze zaczelam podejrzewac mojego narzeczonego o kontakty t innymi kobietami. nie mylilam sie.zdradzal mnie wielokrotnie,znalazlam na to dowody. kiedy mu wygarnelam on powiedzial ze my przeciez nie jestesmy jeszcze tak naprawde ze soba bo nie mieszkamy ze soba. ale ja juz nosilam jego dziecko. pozniej powiedzial ze chcialam go zlapac na dziecko i ze chce tego dziecka tylko zeby mu na zlosc zrobic. dokonalam zabiegu w szpitalu. dokonalam aborcji w 7 tygodniu. nie bylo mi zal nie mam wyrzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie maki
idz na antykoncepcja/ plodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
witaj ,dokonalam aborcji rowny rok temu choc bardzo chcialam miec dziecko. mam juz tez zreszta corke, ktora jest juz w 3 klasie podstawowki.Wtedy bardzo pragnelam miec dziecko i udalo mi sie szybko zajsc w ciaze, moj narzeczony gral w zespole muzycznym a ja bylam tam wokalistka. nie wiem dlaczego od momentu zajscia w ciaze zaczelam podejrzewac mojego narzeczonego o kontakty t innymi kobietami. nie mylilam sie.zdradzal mnie wielokrotnie,znalazlam na to dowody. kiedy mu wygarnelam on powiedzial ze my przeciez nie jestesmy jeszcze tak naprawde ze soba bo nie mieszkamy ze soba. ale ja juz nosilam jego dziecko. pozniej powiedzial ze chcialam go zlapac na dziecko i ze chce tego dziecka tylko zeby mu na zlosc zrobic. dokonalam zabiegu w szpitalu. dokonalam aborcji w 7 tygodniu. nie bylo mi zal nie mam wyrzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfjfds
Kobiety ktora poddaje sie zabiegowi nie mozna nazwac mama tylko morderczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i bez wyjscia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
i wiem co inni mysla o tym ze jestem suka i tak dalej ale nie chcialam zeby moje dziecko nie mialo prawdziwej rodziny i ojca skurw**** ktory potraktowal dziecko jako narzedzie, zeby to niby go zatrzymac. nie mam z nim kontaktu, jego rodzina tez sie od niego odsunela bo wszyscy sie dowiedzieli ze to on byl za tym zebym usunela. Pozniej poznalam kogos innego,pokochalam i wyszlam za maz. obecnie jestem w ciazy i wierze w to ze dzieci nie umieraja gdy sie poroni lub dokona aborcji one tylko zmieniaja date swojego przyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i bez wyjscia
czyli mialas aborcje mechaniczna? Mialas znieczulenie? jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
kieruj sie wlasnym rozumem i nie patrz na to co mowia inni,ja nie namwaiam ale jak bedziesz brala do glowy to co mowia inni typu morderczyni to decyzja nie bedzie nigdy twoja tylko dokonana pod presja. nikt nie wezmie na siebie odpowiedzialnosci za to co zrobisz tylko ty sama. uwierz mi ja ju mam swoje lata i wiem co mowie nie jestem jakas tam gowniara. przeszlam przez procews aborcji bardzo swiadomie rozmawialam z psychologiem,lekarzami bo inaczej nie dostalabym pozwolenia na dokonanie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
znieczulenie pelne, zalozyli mi maseczke i nawet nie wiem kiedy zasnelam.po przebudzeniu sie bylam jeszcze 3 godziny w szpitalu i wypisali mnie do domu.zadnych powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i bez wyjscia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i bez wyjscia
nie, ja nie patrze na innych, nie uwazam aborcji za morderstwo i mam do tego dosc praktyczny stosunek, bez zadnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
wszystko wrocilo do normy i mowie ci szczerze ze trzeba bardzo twardo stapac po ziemi i miec wyj*****na opinie innych bo tak naprawde jesli bedzie trzeba to ci nikt nie pomoze a krytykowac wszyscy potrafia. Musisz tylko poprostu byc pewna ze nie bedziesz tego zalowala,ja nie zalowalam bo moje zycie ulozylo sie na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
dokladnie bez emocji a dasz rade.mieszkasz w polsce?bo tam to raczej chyba niezbyt mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjb
ghh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i bez wyjscia
w Polsce, ale nie jest dla mnie problemem pojechac z granice, a poza tym w Polsce latwo o aborcje, te zakazy to tylko takie oficjalne sa a prawda jest taka ze polskie podziemie aborcyjne jest bardzo rozwiniete. Przekonalam sie o tym szukajac lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
Sa miliony kobiet ktore tego dokonaly i setki na kafeterii ale zadna nie ma jaj zeby sie do tego przyznac. A te ktore tak bardzo sie madrza i sypia wyzwiskami same tego dokonaly tylko ze nie potrafia tego udzwignac bo to gowniary bez uksztaltowanej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
oki tak wiec pozostaje mi trzymac kciuki,mam tez doswiadczenie jesli chodzi o Arthrotec, bo bylam z kolezanka ktora te tabletki brala,rowniez skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsdfkj
djkjdkjf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemysl jeszcze raz
**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iioojhghuj
hgfddthhb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhbj
jkhbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iioojhghuj
njhvgjjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsasaf
straszne!dlaczego?to smutne, a ty mamo 9 latki?co z tego ze kawał ch...ja skoro dziecko.. JEZU. wielokrotnie plakalam nad moim dzieckiem z nerwów ale nawet 4 bym nie usunela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filoek ogonek
tak,ja dokonalam. mam corke prawie 6 letnia. wpadlam. z mezem. nie chce drugiego dziecka. bo nie i juz. mamy prace, dziecko przedszkole. mieszkam w niemczech,tutaj takie rzeczy sa legalne. bylam w szpitalu. zabieg pod narkoza. 2-3h i bylam w domu. nie mam zadnego syndromu poaborcyjnego. nic. zyje i mam sie dobrze. nie zaluje decyzji. bylam w 5tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona?
Boshe, jak mozna usnac ciaze z takiego powodu. Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marijanna44
Bardzo dobry temat, spróbuj założyć podobny wątek na daymynews.pl może ktoś ciekawie się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iioojhghuj
i co wam z tego ze ublizacie wyzywacie same lepsze nie jestescie tez swoje macie za skora.ty myslisz ze jesli powiesz na kogos suka czy morderczyni to ona sie przez ciebie powiesi. zdanie takich prostaczek sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iioojhghuj
nie wiem dlaczego ale cala ta kafeteria jest przepelniona totalna agresja,ciagle padaja wulgaryzmy i nikt juz kulturalnie nie potrafi swojego zdania wyrazic. przeciez tu chodzi o opinie na dany temat a nie ocene zalozycielki tematu, jesli nie masz nic do powiedzenia jedna z druga w tym temacie to po co wogole zabierasz glos.gdyby ktoras z was mialaby urodzic dziecko mezczyzny ktory bardzo ja skrzywdzil,co myslalabys patrzac na to dziecko? kochalabys je? myslalabys o moj kochany synek szkoda tylko ze twoj ojciec to kawal ch***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×