Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sa tu mamy Warszawa Gocław?

Polecane posty

Gość gość

jest tu ktoś z Gocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi? Mieszkam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wierzę! myślałam że nie ma tu nikogo z moich okolic :), miło się rozczarowałam. To czyją jesteś Mamą :) i gdzie chodzicie na spacery? ja mam synka 16 miesięcy i niestety cały czas chodzimy nad jeziorko, ale już mi się nudzi, a nikogo tu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam roczniaka i tez na ogol jeziorko,czasem do Parku Znicza,lub nad kanałek wzdluż trasy siekierkowskiej.Mieszkam ma tylach Promenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: Park Znicza a gdzie to jest? ja mieszkam na Gocławiu od 5 lat. tez mieszkam na tyłach Promenady, ale w tych starych blokach koło kościoła. no to gdzie ten Park?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Park Znicza to juz nie Gocław,to od Zamienieckiej,kawalek trzeba dojść.ladnie tam jest,szczególnie latem.ja mieszkam na osiedlu przy samym kościele,tym ogrodzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to to osiedle gdzie jest poczta polska? no to ja na przeciwko kościoła taki 10 cio piętrowy szary blok. ale ten Park to zapytam męża bo on jest z Gocławia. bo jeziorko jest malutkie i tam chodzę cały czas bo nie ma gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Gocławia
Ja również polecam park Znicza, proste dojście - jest to za nastepnym skrzyżowaniem za tesco gocław :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to to osiedle;)Faktycznie mały wybór mamy,wszędzie ulice,samochody,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakiś klub dla małych dzieci? tzn chodzi mi nie o żłobek ale o miejsce gdzie maluchy mogą się pobawić pod opieką rodzica. coś jak plac zabaw w zamknięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie wiem,mój dopiero roczek skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z Gocławia
w Promenadzie jest sala zabaw dla dzieci na -1 - koszt chyba 29 pln za godzine, nie pamietam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: już wcześniej pisałam, ale zapomniałam się podpisać... 29 zł za godzinę? oj to nieźle sobie liczą. szkoda że jest mało takich miejsc. jak przeprowadziłam się tu 5 lat temu, nikogo tu nie znam, bo wcześniej praca, dom, praca, teraz jestem na wychowawczym ale nie poznałam żadnej mamy z którą mogę czasami pogadać czy iść na spacer z dziećmi. już mnie rutyna dopada nad tym jeziorkiem, czekam z tęsknotą na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz może od jakiego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu mieszkam prawie od zawsze,niby znam troszke ludzi,ale to osoby bezdzietne na ogół i inne zainteresowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: ten plac zabaw w Promenadzie to na pewno od 1 roku, ze cztery lata temu byłam tam z koleżanką i jej dzieckiem, a mały chyba nawet nie miał jeszcze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie się wybiorę w jakiś chlodniejszy dzien,teraz szkoda pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Ja także z Gocławia, i tez mieszkam na tyłach Promenady przy kościele :-) jesteście chętne na spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz testować to ZGARNIJ ZESTAW 30 PRÓBEK PRODUKTÓW DZIECIĘCYCH różnych marek ! :) Jestem blogującą mamą - poniżej link do konkursowego postu: http://www.martynag.pl/2015/03/zgarnij-probki -produktow-dzieciecych-od.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka no ja tez mieszkam na tylach promenady, na przeciwko kosciola. W jakim wieku masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Moja ma 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek 16 mies. możemy umówić się na spacer :) , może po Świętach jak już będzie ładna pogoda, znasz tutaj jakieś inne mamy? ja nie nie, ponieważ mieszkam od 5 lat, ale nie było okazji żeby poznawać ludzi na Gocławiu. praca, dom, starzy znajomi, którzy mieszkają poza Gocławiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Ja tez z Gocławia. :) całe życie mieszkałam niedaleko - na Grochowie, a teraz Gocław :) mieszkam nad jeziorkiem i podobnie jak Wy szukam nowych miejsc do spacerów, po Świętach celuję w Saska Kępę. Moja córeczka ma 9 miesięcy. Hmmm co do miejsc dla dzieci to koleżanka mówiła mi o czymś takim jak klub mamy i taty - mozna się tam spotkać z innymi dziećmi i mamami. Jeszcze tam nie bylam, ale jak me dziecię zrobi się ciut bardziejmobikne (nie przemieszcza się jeszcze za bardzo i nie siedzi) to się tam wybiorę. W jakim wieku macie dzieciaki? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Ja tez chodzę głownie nas jeziorko lub do Parku Znicza, jak pisała któraś z poprzedniczek. Mieszkam na Gocławiu z 7 lat a wcześniej tez od zawsze w okolicy. Bardzo chetnie bym sie umówiła na wspólny spacerek, zawsze razem raźniej, nawet nad jeziorkiem:-) Mamamalgosi: jest taki klubik na Podskarbinskiej, b. fajnie, można pogadać z innymi Mamami, moja ma 3 m-ce i ok, są dzieciaki w rożnym wieku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: o to super że jest taki klubik, napiszcie coś więcej, ile kosztuje wstęp? umówimy się na spacer jak tylko tak pogoda się poprawi, ja nikogo tu nie znam i dzień w dzień zasuwam nad jeziorko i już mi się nudzi. ja już pisałam syn 16 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sooko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
podejrzewam że na pewno nie raz mijałyśmy się nad jeziorkiem ;-) a co do klubu to zerknij na http://www.klubmamyitaty.pl/, tu znajdziesz wszystkie informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno się mijałyśmy, ja już tam chodzę od półtora roku. a jaki masz kolor wózka? ja mam szarą spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×