Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Pozwoliłam sobie rozpocząć..która Kobitka za? Kontynuujemy? Kasiu, Estelko, Mateczko, Myszko, Agusiu, Asiu, oj i tyle jeszcze wspaniałych Kobietek...Sylwia, Dioda,Lusia...Wszystkie ktorych nie wymienilam przepraszam. Wszystkie jestescie Wielkie i Wspaniałe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nakopiowalam, patrze a nasze tabelki juz sa:D Mówiłam Dziweczyny, że jestescie wspaniale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nakopiowalam, patrze a nasze tabelki juz sa:D Mówiłam Dziweczyny, że jestescie wspaniale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
O to mi właśnie chodziło, teraz jest super!!! 🌻 🌻 🌻 Teraz zaczynamy nowy rozdział pt: "Grudzień miesiącem owocnych przytulanek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tam u Was nowego:), ja jak zwykle nic do konca nie zrobiłam, juz mi sie nie chce, jutro skoncze te notatki, wole z Wami pogadać:):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja przed chwilka z miasta wrocilam i powinnam siasc do ksiazek ale mi sie nie chceeeee ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mase pracy, ale na szczescie moich szefow nie ma. Wiec moge sobie trochę odpuścić:D A jutro i tak ide na zwolnionko:D i bede sie wylegiwać w łóżeczku i z Wami sobie pisac, przez PIĘĆ dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mase pracy, ale na szczescie moich szefow nie ma. Wiec moge sobie trochę odpuścić:D A jutro i tak ide na zwolnionko:D i bede sie wylegiwać w łóżeczku i z Wami sobie pisac, przez PIĘĆ dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
MEG33 do Sylwi 19 dwa pytanka : czy jest już super śnieg do zjeżdżania ? czy możesz polecić jakieś miejsce do spanka z dobrym jedzonkiem i rozsądną ceną i blisko jakiejś fajnej górki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
MEG33 do Sylwi 19 dwa pytanka : czy jest już super śnieg do zjeżdżania ? czy możesz polecić jakieś miejsce do spanka z dobrym jedzonkiem i rozsądną ceną i blisko jakiejś fajnej górki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak Nika28:D zaczynamy:) Kurcze ale fajowo mi sie zrobiło:) 🌻👄❤️ dla Was Sylwia znam ten ból:( ale damy radę:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Ja zaraz zmykam do domu, kafeteria cały czas mi się zawiesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg u mnie w Nowym Targtu to jest jakies 20 km od zakopanego nie ma duzo sniegu ale w zakopanym powinny byc wyciagi pootwierane a co do kwatery to postaram ci sie cos dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg u mnie w Nowym Targtu to jest jakies 20 km od zakopanego nie ma duzo sniegu ale w zakopanym powinny byc wyciagi pootwierane a co do kwatery to postaram ci sie cos dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Malinka jeszcze w pracy???:( kiepsko, ale zato czeka Cie wielkie lenistwo i odpoczynek z kuracją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
Pozwoliłam sobie dopisać się do tabelki 1,bo nie wiem dlaczego ale mnie tu nie było.Właśnie wróciłam z usg 1.Oficjalnie jestem w 7 tygodniu i widziałam serduszko mojego brzdąca.Cudowne uczucie.Jestem mimo wszystko w szoku,dostałam od pana doktora materiały edukacyjne i śliczną małą buteleczkę.Jakie to słodziutkie!!!Jestem szczęśliwa jak nie wiem, a oprócz tego czopki na moje niechciane wymioty i mdłości.Cieszę się,że mogęsię z Wami tym podzielić.Napiszcie coś.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugsy suuuuuuuuper :D !!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!! Ja tez tak chce... ale pewnie jeszcze troche poczekam. Jak ja lubie takie wiadomosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugsy suuuuuuuuper :D !!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!! Ja tez tak chce... ale pewnie jeszcze troche poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Bugsy gratulacje ❤️ Dobrze że się wpisałaś do tabelki, ktoś skopiował jakąś starą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugsy, moje grrratuuulacjjjee🌻🌻 ciesze się bardzo!!!!wspaniałe wiadomości, oby więcej takich:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugsy, moje grrratuuulacjjjee🌻🌻 ciesze się bardzo!!!!wspaniałe wiadomości, oby więcej takich:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUGSY JAK FAJOWO!!!!!!!ALE CI DOBRZE. ZUWAŻYŁŚCIE ŻE TE KTÓRE ZASZŁY JUŻ TAK CZĘSTO TU NIE PRZYCHODZĄ JAKAŚ REGUŁA CZY CO? A JA SIEDZĘ SOBIE W PRACY IJESZCZE TU BĘDĘ DŁUUUUGO SIEDZIEĆ, ALE ŻEBY SZYBKO ZLECIAŁO Z WAMI NA PEWNO SIĘ UDA!!!! JA TEZ CHCE GDZIEŚ POJECHAĆ ALE UDA SIĘ DOPIERO NA SYLWESTA W GÓRKI TRUDNO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUGSY JAK FAJOWO!!!!!!!ALE CI DOBRZE. ZUWAŻYŁŚCIE ŻE TE KTÓRE ZASZŁY JUŻ TAK CZĘSTO TU NIE PRZYCHODZĄ JAKAŚ REGUŁA CZY CO? A JA SIEDZĘ SOBIE W PRACY IJESZCZE TU BĘDĘ DŁUUUUGO SIEDZIEĆ, ALE ŻEBY SZYBKO ZLECIAŁO Z WAMI NA PEWNO SIĘ UDA!!!! JA TEZ CHCE GDZIEŚ POJECHAĆ ALE UDA SIĘ DOPIERO NA SYLWESTA W GÓRKI TRUDNO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ją skopiowałam, przepraszam bugsy24:), nie zwróciłam uwagi na uaktualnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×