Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy taka rekacja faceta świadczy o nieszczerości? Agresja, foch, poczytajcie

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od tego, że on ma fioła na punkcie włosów i im ktoś ma dłuższe tym bardziej mu się to podoba. Kiedyś na początku znajomości miał problem ze zrozumieniem tego, że nie lubię jak się wgapia w wizerunki roznegliżowanych panien idąc ze mną na spacer, że nie lubię jak się dłużej patrzy na jakąś, z róznych przyczyn patrzy. Po prostu uważam że nawet jak nam się ktoś podoba to powinniśmy zerknąć dyskretnie a najlepiej wcale przy partnerze. Dziś szliśmy razem, szła dziewczyna co miała włosy do samej d.... . Ja też mam długie ale za łopatki, mniejsza o to. No i tak się gapił na te włosy, że mu zwróciłam, żartobliwie, uwagę: "Ej skarbie, wiesz że takie włosy to nie jest zasługa danej osoby, to zasługa genów, no chyba, że włosy są sztuczne". Na co on odpowiedział: "no nie pos*raj się!!" , a zaraz: "No nie podnieć się czasem". Od razu wydało mi się, że skoro tak reaguje to rzeczywiście się gapił, bo przecież skąd ta agresja, jak ja tylko żartobliwie podjęłam ten temat?? Czy ja jestem przewrażliwona? Czy to on ma coś ze łbem? Bo wyrwał mi rękę i poszedł w inną stronę. Agresja, dziecinna reakcja, brak dialogu, od razu po jednym moim stwierdzeniu i dodaniu "Nie wiem, co niektórzy widzą w tych przydługich włosach, ale dobrze jest się ograniczać jak się jest z narzeczoną na spacerze" nha co on: "Nie będziesz mi mówić co mam robić". Bezczelny, nie wiem czy wmawia mi że jestem idiotką czy rzeczywiście reaguje agresywnie bo nic nie zrobił. wielka obraza. Skomentujcie to jakoś. Czy słusznie twierdzę, że jestem z osobą która ma jakiś problem ze swoja psychiką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiąc o wizerunkach panien mam na myśli plakaty bielizny np. ja też patrzę ale dyskretnie, on kiedyś to robił na chama, przy mnie, więc parę razy był o to zgrzyt i przestał, ale dzisiaj znowu robi cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że dziwny to ja wiem, najbardziej się boję że on ma jakieś problemy z psychiką swoją, jak jego matka. Jego matka to dziwaczka, labilna (chwiejna) emocjonalnie do granic możliwości. Może synuś ma to po niej, że za żart, zresztą żart w tej sytuacji bardzo na miejscu, reaguje bluzgami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że jestes przewrażliwiona i tyle. jak dziewczyna ma dlugie piękne włosy to i ja sie gapie, tak samo jak jest bardzo zgrabna czy piękna. nie widze w tym nic złego jak moj mąż by to zauważył bo przecież obydwoje mamy oczy i widzimy co jest ładne a co nie. a ty od razu komentarz w stylu zazdrośnicy 'ladny ma biust pewnie sztuczny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jest fetyszystą i wcale cię nie kocha a co do robienia z ciebie idiotki - nie musi robić, jesteś idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
facet powiedział ci nie posraj się a ty masz jeszcze dylematy? no i co to ma wspolnego z tym działem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty przesadzasz i jego rakcja dziecinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie-on cham a ty przewrażliwiona wariatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczek taki, a i lepiej nie będzie, najwyżej będzie ściągał laski z internetu w ukryciu z długimi włosami:) Włosy do du*py może zapuścić każda dziewczyna i to nie sprawa genów bo każdemu człowiekowi rosną włosy. Tez by mi przeszkadzało jak by facet przy mnie ślinił się na inną, to upokarzające i świadczy o totalnym braku wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i nie było nic strasznego że patrzy na długie włosy jakiejś kobiety ale mimo wszystko uważam że jego reakcja była MOCNO przesadzona. ja bym się obawiała takiego faceta który wybucha z byle bzdury.... a co będzie jak pojawią sie poważniejsze zgrzyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja Ci powiem szczerze uciekaj od niego. Chamski, agresywny, już Cię nie szanuje. Masz jak w banku, że będzie Cię zdradzał na różne sposoby. Obciążony genetycznie. Pomyśl jakie dzieci Ci spłodzi. I je też będzie wyzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak długo jesteście razem ? Pamiętaj o tym że wszystko to co niepokoi przed ślubem to po ślubie staje się czymś 1000 razy bardziej zaczyna uwierać i sprawia że codzienność staje się nie do zniesienia. Pewnie ślub to dla ciebie abstrakcja ale pamiętaj że im dłuższy związek stażem (w to sie czasem brnie dość bezmyślnie) to tym większa presja potem by nie utracić straconych lat i wóz albo przewóz. Zazwyczaj człowiek się niestety budzi dopiero po latach że np. ma dziecko z taką osobą i nie tak łatwo już odejść. Tutaj jest problem taki: przesadne oglądanie sie na inne babki co jest brakiem szacunku oraz może być zwiększonym ryzykiem zdrady oraz skłonności do wulgarnego i chamskiego zachowania w sytuacji napięcia nawet jeśli do niego zwracać kulturalnie. Zastanów się czy chcesz dla siebie takiej przyszłości ? Dodam jeszcze że ludzie w 99,9% nie zmieniają się ot tak, a z wiekiem wady i przywary często pogłębiają sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nazwałabym Ciebie wariatką, być może byłaś trochę przeważliwiona ale na pewno nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że on jest bez winy. Przecież nie naskoczyłaś na niego z gębą, delikatnie tylko zwróciłaś mu uwagę. A on zaraz fochy, krzyki, ucieczka. Moim zdaniem bez względu na to, czy przesazasz i on wcale aż tak na nikiogo nie patrzył, czy nie, to jego rekacja jest mocno nie na miejscu bo to jest rekacja co najmniej na czyjeś bluzgi i połajanki a nie na normalne zwrócenie uwagi. koleś ma problemy z nerwami, niech sobie ziółek naparzy. Bo zachowuje się jak psychiczny. Powinien powiedzieć: "Ja?? kiedy ja patrzyłem???" a nie od razu bluzgi lecą. nie szanuje pewnie nikogo i niech zgadnę że nieiwiele osób go lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×