Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy te rzeczy są potrzebne i kiedy kupić?

Polecane posty

Gość gość

Czy przed porodem miałyście kupiony laktator, podgrzewacz do butelek i tym podobne gadżety? Czy dopiero po porodzie jak okazało się potrzebne? Co okazało się zbędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laktator lepiej miec, niedrogi, bo czasami od pierwszych godzin jest potrzebny, urodzisz wieczorem w nocy moze ci sie przydac jak nie bedzie pokarm sam lecial, a dziecko nakarmic trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam laktatora s ojazalo sie, ze potrzebuje, podgrzewacz za to mialam a teraz stoi bezuzyteczny :/ jak wiele innych rzeczy zreszta, no ale trudno sie mowi :,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzyj sobie te rzeczy wybierz a potem kupi maż jak będzie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laktatora nie miałam kupionego, ponieważ miałam sytuację, że siostra pożyczyła mi swój na początek. Od razu był przydatny. Miałam nawał pokarmu a dziecko na początku słabo ssało. Leżałam z dwiema kobietami, które miały taki nawał pokarmu, że bez laktatora nie dałyby radę. Można kupić laktaror później, np. mąż wie jakie chcesz, ale to wiąże się z większym kosztem. Wcześniej można poszukać jakiejś promocji, zamówić z internetu, a jest zasadnicza różnica cenowa. W sklepach z artykułami dziecięcymi takie rzeczy są droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam i jedno i drugie kupione przed porodem. Laktator przydał się do odciągania w nocy, bo córka szybko przestała jeść w nocy, a podgrzewacz do słoiczkôw (butelek nie używałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator u mnie bardzo szybko był potrzebny kupiłam przed porodem, podgrzewacza do butelek nie nmiałam wcale- nie był potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarówno laktator jak i podgrzewacz kupione były już po porodzie, laktator kupił mąż jak jeszcze byłam w szpitalu, podgrzewacz kupiłam po jakimś miesiącu- dziecko karmię swoim mlekiem, ale z butelki, więc je podgrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×