Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to już koniec dofinansowania do in vitro?

Polecane posty

Gość gość

Jestem rozżalona długo kompletowałam dokumenty, wydałam kupę kasy na badania zakwalifikowali nas do in vitro w invimedzie w K-cach dopiero na marzec 2016 r. ale "nie spodziewają się aby otrzymali środki rządowe" Jakie są wasze (ostatnie) doświadczenia z kwalifikacji do programu rządowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest inny proszę o odpowiedź zainteresowane osoby a nie pytam o poglądy Dudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nie będzie chore nie dramatyzuj już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie mam do in vitro. Rozumiem,ze ktos bardzo chce miec dziecko itd...ale uwazam,ze nie powinno byc refundowane. Jest wiele innych rzeczy wymagajacych dofinansowania. In vitro to fanaberia. Lepiej byloby dolozyc np do urlopu macierzynskiego rocznego,zeby byl platny 100%,a nie 80%,do przedszkoli,zlobkow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty adoptowałaś ? te dzieci dopiero są chore na chorobę sierocą lub chorobę alkoholową na adopcję czeka się dłużej niż na in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie będzie koniec dofinansowania plus szykany dla tych, którzy za własne pieniądze będą podejmować próby in vitro...Witaj Nowy wspaniały świecie pod rządami PiS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, ty piertolony lewacki nierobie:) pozdrawiam (nie mogłam się powstrzymać):D idź sobie zapracuj z jakiej paki społeczeństwo ma dawać na parę promili, które się nie może rozmnożyć, skoro większość potrafi się rozmnożyć a naprawdę jest potrzebująca? słoneczko przygrzało w łebek? jakim cudem ma się to opłacać społeczeństwu? aha, jeszcze jedno. jak wychowasz to dziecko z probówki, też na roszczeniowca "daj, kiedy rząd dofinansuje"? mam nadzieję, że kiedy probówkowiec dorośnie to już będą wolnorynkowcy przy władzy i Ci pokażą figę:D sorry idź se zarób za co probówkowca wykarmisz, szkiełkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dofinansowują nierentowne kopalnie, terapie dla alkoholików, czy emerytury dla prokuratorów kt. byli mianowani tuż przed likwidacją prokuratury krajowej to mogą i moje in vitro przynajmniej będę miała dziecko (które wychowam i będzie płaciwo składki na twoją emeryturę nie martw się zwróci Ci się) a reszta co bierze twoją kasę z podatków na pewno ci nie odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do in vitro, ale według mnie nie powinno być refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam i mnie stać na in vitro ale jak mi kazali robić do 67 r.ż. to w zamian mogliby mi zapłacić za in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In vitrovcy chcą aby chorzy na raka zmarli ? Gdzie to jest napisane pierwsze słyszę, mnie nie dotyczy problem raka nie znam ani jednej osoby z mojego otoczenia chorej na raka a co do leczenia bezpłodności to mąż jest po powikłaniach po grypie i stąd problem. Matka go nie dopilnowała i co mam zrobić. Najlepiej krytykować innych, gdy nie masz tych problemów. Nie wiesz jak jest punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdybyście mieli taki problem to inaczej byście byli nastawieni. Ja chętnie adoptuje dziecko ale w Polsce się nie da. Dzieci w domach dziecka zazwyczaj mają rodziców z ograniczonymi prawami rodzicielskimi ich się nie adoptuje. A porzucone niemowlaki o kt. mówią w telewizji znajdują rodziców w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam nic przeciwko in vitro, ale uważam, że nie powinno być refundowane. Już lepiej więcej leków dofinansować, żeby nie były takie drogie, bo to ludzie chorzy muszą kupować, albo zrefundować więcej usług stomatologicznych, bo teraz kogo nie stać chodzi szczerbaty, Na NFZ można tyko zęby powyrywać i to jeśli nie ma komplikacji z wyrywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Duda wyłoży swoją kasę na moją emeryturę ? Tego się nie da zrobić bo nie ma na to kasy a jakieś 500 zł to nikogo nieinteresuje. A swoją drogą jak to zrobi bo mnie to ciekawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. A swoją drogą jak to zrobi bo mnie to ciekawi? x socjalistycznym sposobem, małpiatko, ściągając od zaradniejszych niż Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zdałam egzamin radcowski czekam na ślubowanie a Ty? małpiątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zdałam egzamin radcowski czekam na ślubowanie a Ty? małpiątko x jesteś tępawa, łumaczę Ci tylko zawiłości socjalizmu, radco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma w związku małżeńskim wchodzi do wspólnoty małżeńskiej czyli tez jest moja hahha małpiątko a co do zarodków to zapytaj księdza czy Ci zrobi pogrzeb zarodków ? Poczytaj trochę a się dowiesz ze ksiądz robi pogrzeb gdy dziecko ma określone wymiary. A tacy obrońcy życia hahha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć większość w sejmie małpiątko aby przeszła zmiana ustawy i do tego zaplanowany budżet a platforma nie przegłosuje tego i sobie trąbkę zrób z obiecanek cacanek Dudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak socjal dla bezrobotnych a ja będę płacić na ciebie też wymyśliłeś to studnia bez dna bo oni nigdy nie wychodzą z "bezrobotności" z wygodnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno do CZERWCA 2016 roku są UNIJNE pieniądze na in vitro, których pisowcy nie mają prawa tknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×