Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćbeta

czy to możliwe?

Polecane posty

Gość gośćbeta

4 tyg po stosunku beta wyniosła mniej niż 0.1. Czy jest możliwe żeby po takim czasie jeszcze nic nie wykryła gdyby była ciąża? Mam dziwne objawy i nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tygodnie po stosunku jakby doszło do zapłodnienia to beta na pewno by wykryla. Bo tk już by był 5-6tydzien ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż ma objawy na ciąże, niedobrze mu, wymiotuje ale chyba nie jest w ciąży bo mu ostanio nie dawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta w tym czasie jest juz dosyć wysoka i powinna wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no znowu ta debilka. Ja juz nie wytrzymuję. Ile razy przez cały ostatni tydzień pisałam ci, ze nie jesteś w ciąży? No ile? Musiałaś założyć kolejny temat? Do psychiatry, ale już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeta
To znow ja. Spóźnia mi się kolejny okres i już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Beta negatywna, testy negatywne a organizm szaleje. 5 tyg od stosunku beta mogła się mylić? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeta
Byłam raz ale nie chciała mi zrobić usg skoro test negatywny:/ Jutro pójdę do innej ale też nie wiem na kogo trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale od czasu stosunku miałaś okres czy nie? Kiedy miałaś ostatni okres i ile spóźnia się teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ty...Kobito może Ty rzeczywiście masz tą ciąże urojoną jak miesiąc w miesiąc dostajesz okres praktycznie w terminie, beta negatywna a Ty twiedzisz, że masz objawy ciąży. Jak chcesz faceta na dzieciaka łapać to wysil się bardziej bo z tego seksu miesiąc temu już w ciąże nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeta
Po stosunku okres spóźnił mi się o tydzień i nie był za bardzo obfity dlatego zrobiłam betę 4 i 5 tyg od współżycia. Teraz spoznia się mi się 4 dni . W tym cyklu miałam kilka razy duże ilości białego śluzu z grudkami. Wcześniej takiego nie było. Wczoraj robiłam test pink super czuły i wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na betę znów i myślę że to wyjaśni sprawę ostatecznie. okres może być czasem mniej obfity i nie z powodu ciązy tak jest. śluz też może się zmieniać -może to infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeta
Gin stwierdziła że zapalenia nie ma. Jutro pojadę zrobić, ale mam już dość tego wszystkiego. Jednym testy wychodzą jeszcze przed terminem @ a mi by nie wyszły przy spozniającej się drugiej @ od stosunku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to ty sama nakręcasz się że to ciąza. Nikt poza toba tego nie twierdzi. Cykl może się zmieniać -widocznie u ciebie tak właśnie się stało. Hormony mogą szaleć i taki efekt jak u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mówisz mi zawsze testy wychodziły w okolicach spozniającej się miesiączki wiec niemożliwe żeby po takim czasie tobie nie wyszły!! Hormony ci szaleją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeta
Uff, wreszcie coś się pojawiło. Mam nadzieje że ładnie się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a za miesiac kolejna porcja wkręcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeta
Za miesiąc nie, bo jutro mam zamiar rozwiać swoje wątpliwości. Krwawienie na razie się nie rozkręca więc pewnie to nie będzie okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×