Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnsmsn

czy to objawy ciazy ?

Polecane posty

Gość mnsmsn

Jestem w 25DC, od kilku dni mam wrazenie ze powiekszaja mi sie sutki, zawsze przed @ piersi stawaly sie wieksze i jedrniejsze, ale nigdy nie mialam takich sutkow, poza tym powiekszyly sie rowniez gruczoly , ktore znajduja sie na sutkach. Od owulacji caly czas pobolewa mnie dol brzucha, a zazwyczaj bolal tylko dzien - dwa przed owulacja. Nie moglam wytrzymac i zrobilam dzis test, przez jakas minute byly widoczne 2 kreski rozowe, po czym ta druga zaczela znikac i zrobila sie szara, teraz jak probowalam zrobic zdjecie testu , to na focie wlasciwie nic nie widac. Wiem , wiem ze jeszcze za wczesnie na test i w ogole. Ale czy takie zmiany w piersiach moga oznaczac ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnsmsn
chcialam napisac dzien- dwa przed okresem ;) nie owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zrobieniu testu ciążowego wynik powinno się sprawdzić od 2-5 minut. Po późniejszym czasie wynik nie jest poprawny. Pierwsze powinnaś zapoznać się z treścią ulotki, która znajduje się w opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnsmsn
spojrzalam na test po jakis 3 minutach i byly 2 kreski, ale druga znikac zaczela ... po 5 minutach juz jej nie bylo. Byla prawie niewidoczna szarawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi mogą być inne na okres lub na ciążę ale dla porównania ja w pierwszej ciazy nie miałam w ogóle zmienionych piersi zero żyłek nic dopiero pod koniec ciąży zrobiły się większe i brodawki delikatnie by Ly ciemniejsze w suskie zero objawów nic. W aktualnej ciąży jakiś tydz przed planowana miesiączką zauważyła żyłki na piersiach ciemniejsze brodawki i właśnie mega sterczące sutki a nigdy tak nie miałam test zrobiłem w 27 DC i wyszły dwie kreski jestem w 9 tyg. Poczekaj dwa trzy dni i powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×