Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda, ze po porodzie SN

Polecane posty

Gość gość

Teraz puszczaja odrazu po 1 dobie do domu? Powiedziala mi to ostatnio kolezanka i az wierzyc mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz jak urodziłam, przyszła Pani doktor neonatolog, powiedziała mi, ze synek jest całkowicie zdrowy, 10pkt i jesli bedzie wszystko w porządku dalej, to po dwóch dobach wyjdziemy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jednak dwie doby a nie kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona przedstawila mi to na tej zasadzie, ze dzis urodzisz o 15 to jutro o 10 mozesz wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamietam jak bylam po cieciu byla to godz 18 cos takiego pod wieczor. Kobieta rodzila 5 dziecko. Po przywiezieniu pytala kiedy moze wyjsc, bo chce do dzieci do domu. Lekarze chyba nie zgodzili sie ale nie pamietam, nie jestem pewna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam pod koniec listopada 2015r i wypuszczali w 3 dobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To albo cos podkręciła, albo szpital takie praktyki stosuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w nocy na jesieni zeszłego roku wypuścili po 3 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszłam po 7 godzinach, wcale nie żartuje, maly urodził się o 13.30 a po 20 juz byłam w domu we własnym łóżku, przez kolejne 3 dni odwiedzały mnie położne żeby się upewnić ze wszystko ok ze mną i z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tez tak mi sie wydaje ze to nierealne jest zeby tak zaraz puszczali. Nie zdazyliby nawet dziecka ze wszystkiego przebadac. To pobieranie krwi szczepionka obserwacja. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cos zmienia sie, nie wiem :/ ale troche taka odpowiedzialnosc. Moze jest przepelnienie teraz jakies i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam trzy miesiące temu i wszystkie po porodzie trzymali minimum dwie doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu w którym rodziłam tez dwie doby, ale jest też w naszym mieście szpital (tzn. może jest takich więcej ale trafiłam na ten jeden) w którym propagują możliwość porodu w naturalnym rytmie i wypis do domu w pierwszej dobie, czyli właśnie po kilku-kilkunastu godzinach. Zalecają wtedy jedynie wizytę kontrolną po dwóch dniach. Za granicą wypis w pierwszej dobie tez bywa powszechną praktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczelam rodzic w piątek a urodziłam pare minut po 00.00 w sobote i wyszłam w poniedziałek na własne zadanie i tak mam zapisane w karcie i podpisałam dokument, ze jestem swiadoma co robie. bo kazano mi czekac do wtorku az będzie wadomo czy dziecko nie dostanie zoltaczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim szpitalu po trzech dniach wypuszczają. A może koleżance chodziło o to że na żądanie pacjenta można wyjść wcześniej ? Ale nie wiem czy to jest mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam w piątek o 11.15 a wypuścili nas we wtorek. W poniedziałek nie chcieli bo w trzeciej dobie może wyjść żółtaczka u dziecka a jak nas wypuszczą to pójdziemy na dziecięcy oddział z chorymi dziećmi to lepiej zostać ten jeden dzień ze zdrowymi noworodkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimum to 48 h, po tym czasie pobiera się krew na przesiewowe badanie noworodka w kierunku ciężkich chorób: fynyloketonurii, muwiscydozy i wr.nied.tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak w 2 lub dobie ujawni się żółtaczka? Wtedy drogi powrotu na oddział już nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×