Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwka90

Czy trzymacie dziecko do odbicia po karmieniu w nocy?

Polecane posty

Gość Iwka90

Czy trzymacie dziecko do odbicia po karmieniu w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jak karmisz i jak dziecko się zachowuje. Jeżeli zasypia i jest spokojne, to nie musisz odbijać. Ja karmiłam piersią dwoje i pamiętam, że w nocy dzieci były spokojniejsze, po prostu zasypiały przy mnie i już ich nie ruszałam, bo właściwie nie było po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wyżej ale rzadko. Pierwsze dwa miesiące tak później maluch jadł spokojnie i kładę zawsze na boczku na plecach po prostu się boję bo jak zasnę to nie wiem czy mi się nie uleje czy nie zakrztusi się slina Ma 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymałam, mała jadła bardzo dużo i łapczywie, nie mówiąc o tym że trochę trwało zanim nauczyła się lepiej łapać (zwłaszcza przy nabrzmiałych piersiach to było trudne), ulewała zawsze jak nie odbiło jej się. Ale nie było z tym problemu, bo zawsze minuta- dwie i było beknięcie jak po piwie, czasami sama była tym przestraszona. No i szybko przestała jeść w nocy więc problem z głowy, pewnie przy starszym dziecku też bym sobie odpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odbijałam. Syn zasypiał przy piersi i już go nie budziłam. Układałam go na boku. Z tym że najmniejszy jego ****** się budzę a jak sama się przebudze to sprawdzam czy oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×