Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skorpionka81

Czy tu są dwie kreski, czy jedna - iluzja??

Polecane posty

Moim zdaniem są dwie kreski choć ta druga blada.Ja miałam na dwóch testach innych takie właśnie blade kreseczki i wątpiłam czy jestem w ciąży. Teraz mam 15tydz ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkamatka
Zrób drugi jutro rano z porannego moczu, ale wstępne gratulacje możesz już przyjmować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to sa 2 kreski- nawet cien kreski swiadczy o ciazy. Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zrobić drugi test wlasnie jutro rano. Mam różne testy w domu, wlasciwie testy 4 roznych firm :-0 (wiem, wiem, jestem wariatka). Oprócz tego, który widzicie na zdjęciu - inny pokazal \"cień cienia\", a pozostale 2 - nie pokazaly nic :( Boże, dlaczego teraz muszę przez to przechodzić! Taką mam teraz nadzieję, a pewnie wszystko o kant dupy... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie szybciej by Ci było zrobić badanie krwi? wiem co to znaczy umierać z ciekawości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile ci się okres spóxnia??Może jeszcze za wczesnie?Chociaż moim zdaniem tam jest druga kreseczka:)Dla pewności kolejny test.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres mam dostac dopiero 11-12-13 lutego ale na teście jest napisane, że wykrywa do 4 dni przed okresem. Bety zrobic nie moge, bo w tym zakichanym państwie sie tego nie robi! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 99% będzie ciąża :) też tak miałam.. a blada dlatego, że jeszcze bardzo wczesna ciąża, ale według mnie, nie ma wątplwości :) Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_30
Skorpionka powiedz jakiego testu tu użyłaś? Podasz mi nazwę? I powiedz kochana, według Twoich obliczeń jaki to może być okres ciąży? Pozdrawiam cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_30
A powiedz jeszcze Skorpionko jaki to czas ciąży, według twoich obliczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza jak nic ten test jest b czuly ja zrobilam test na 4 dni przed @ i wygladal podobnie a nawet ta druga kreska nie byla az tak widoczna, normalnie cien cienia ;) a moj maly ma uz 10 miesiecy ;) pozdrawiam, jutro zrob kolejny test u mnie z kazdym dnie kreska byla coraz mocniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wcześnie. Jeśli dopiero 11/12/13 mam dostać okres, to owulacja musiala być (jesli byla programowo) jakies 2 tygodnie temu. Kochalismy sie w tych dniach, ale nie mialam w tym miesiącu ani razu śluzu płodnego. Dlatego nie wierzę, że moglo się udać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
nam udało sie po 3 latach-tez niemogłam uwierzyc głowa do gory-bedziesz mama!dbaj o siebie i sie nie stresuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE Z ZCALEGO SERCA ❤️ a masz jakies objawy, podejrzenia?? i jak dlugo sie starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_30
dziewczyny skoro już tu mowa była o testach to jaki dostępny w polskich aptekach test polecałybyście, taki jak najwcześniej wykrywający ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka, ja miałam identyczną cieniutką kreskę i to już test był robiony dwa dni po spodziewanej @ . Zastanawiałam się, jest ta kreska czy nie? Szczerze to nie bardzo chciałam żeby była:P, ale mój facet widział ten test i powiedział, że jak dla niego kreska jest, słaba bo słaba ale jest. Dla pewności zrobiłam betę. No i teraz... mamy śliczną 3 miesięczną córcię i jesteśmy szczęśliwymi rodzicami:) Buźka dla Ciebie, według mnie będziesz mamą:) Toska, ja robiłam Bobo Test, nie wiem na ile skuteczne są inne bo robiłam tylko ten jeden, wyszła cienka kreska i nie robiłam już drugiego tylko właśnie betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam taki test dwa dni po sp sie okresu --- 7 dni po minionej dacie dwie gube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Ci Skorpionko ja miałam tą samą sytuacje też mi wyszła druga kreska taka bardzo blada jak u Ciebie a teraz jestem juz w 9 tygodniu ciąży. Dbaj o siebie teraz. Dla pewności zrób jeszcze jeden test, ale w dniu spodziewanej miesiączki albo i dwa dni po terminie powinna byc już znacznie intensywniejsza ta kreseczka. Wyszła taka blada bo to bardzo wczesna ciąża. Jeszcze raz z całego serca Ci gratuluje:) Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!! ja przy dwoch testach mialam jescze mniej widoczne kreski a jestem w 21 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam test Quick Vue mi wyszedł na kilka dni przed spodziewaną miesiączką, wyszła właśnie taka bardzo blada kreska i to po 4 minutach także myśle, że ten test jest bardzo czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy słyszałyście o czymś takim, żeby druga kreska wychodziła na teście z powodu... choroby? :-0 Ja jestem od kilka dobrych dni przeziębiona. Bralam na początku jakies leki (rozpuszczane w wodzie takie), ale od 2 dni nie biorę. Może coś takiego produkuje mój organizm, na co testy są czułe ?? :( Albo - czy spotkalyscie się, żeby pozytywne testy nie przewidzialy jednak ciąży? Jakaś pomyłka, czy co? Znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
skorpionko co Ty gadasz???? ciaza od choroby???? potwierdzilas dzis rano drugim testem ...melduj tu raz dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem na co czułe są te testy. Skoro testem owulacyjnym nawet można wykryć ciążę, bo test LH jest też przypadkiem czuły na HCG, to już nic nie wiem :( A dzisiaj - bledsza nawet ta linia (na tym samym teście co wczoraj). Za to na innym, (na tym, co wczoraj wyszlo jeszcze gorzej) - dziś wyszło tak: http://images20.fotosik.pl/20/b4a7668a1240d4be.jpg (W rzeczywistosci widać trochę mocniej niż na fotce) A poza tym - 2 dziewczyny na blogu piszą, że też mialy dwie blade kreski na testach i nie oznaczalo to ciąży 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×