Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tylko na Podkarpaciu jest takie zacofanie? Jak jest np. na Lubelszczyznie?

Polecane posty

Gość gość

Bo tu jakas zalozyla temat ze na Podkarpaciu tak strasznie...a my z mezem mielismy tam jechac w Bieszczady pierwszy rqaz w tym roku...ale jak ludzie tacy nieprzyjazni i wrogo nastawieni to nie wiem czy warto, choc w sumie ci majacy pensjonaty musza trzymac fason. A jak jest na Lubelszczyznie? Albo na Podlasiu? Bo chcemy w tym roku cos odwiedzic w Polsce Wschodniej ... Tak w ogole to podzielacie zdanie tej kobiety?> czy ona ma cos z glowa? Tak pytam bo po lekturze jej tematu nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ty sluchasz tej frustratki? Boze, ale z jednym miala racje, macie tu IQ tepaka... Mam rodzine na Podkarpaciu, mam tam domek letniskowy -nie znam przyjazniejszych ludzi i bardziej otwartych na przyjezdnych. To cecha zreszta calej Polski poludniowej. Za to nad morzem i ogolnie na polnocy jakies mruki, zueplnie ianczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Lubelszczyzny. Owszem, zdarza sie tak, jak pisze autorka, z tym ze ona zapomniala dodac, ze...w miastach rowniez zdarzaja sie takie przypadki,''mentalne wsiostwo'', ale ludzie sa przyjazni. Bylismy z mezem kiedys na wakacjach w Bieszczadach, nad Solina- przepiekne miejsce. Dziewicza przyroda, piekne krajobrazy. Bieszczady zdecydowanie polecam, my bylismy w Baligrodzie. Warto odwiedzic nasza piekna Polske wschodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na Podkarpaciu i zapraszam ta psycholke na wakacje.Wyjdziemy na pole i bedziemy krowy doic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieszczady to calkiem.inna bajka,spoko mozecie jechac,warto.autorka tamtego tematu dobrze napisala,bo jest zacofanie,lubelszczyna na,wsiach i malych muasteczkach niczym sie nie rozni,tak samo jak podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad Bugiem jest super,mozna plywac na kajakach,odradzam jezioro biale,syf,kila i kogila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam na podkarpaciu kocham Bieszczady :-) szczerze wali mnie to gdzie pojedziesz na wakacje Ja mam znajomych w całej Polsce super ludzie wszędzie nie wiem mi się wydaję że to zależy jaką kto ma naturę :-) jak ktoś jest K/U/R/W/Ą to kanarkiem nie zdechnie jak to mówią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj dokładnie o co tej Pani chodziło,źle zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×