Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy typowy stanik do karmienia jest na serio niezbedny

Polecane posty

Gość gość
To chyba zależy od rozmiaru biustu. ja mam B więc spokojnie dałam rade, ale jakos nie wyobrażam sobie kobiety z biustem w rozmiarze G czy wiekszym bez biustonosza... No i taki biust po laktacji bez odpowiedniego przytrzymywania będzie po zakończeniu karmienia wyglądał raczej nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam rozmiar c, po porodzie używałam biustonosza-topu sportowego a potem już normalnego stanika rozpinanego z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam małe c albo raczej duże b.. czy nie wystarczy normalny stanik ? bo zastanawiam sie nad zakupem..nie lubię typowo miękkich staników..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rozmiar 75 F....i u mnie taki stanik niezbędny. Szczerze to bym wolała jakies C bo jestem mała szczupła a takie cycki...mąż chociaż mega zadowolony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ci normalny. Do karmienia odchylasz miseczke na dol i wyjmujesz piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona pyta o to czy normalny jest dobry.ja uwazam ze potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz pol roku karmie i mama zwylke staniki i jakos wszytsko gra. miseczka w dol i cyc na wierzchu. tylmoszybko sie wtedy sttaniki niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie taki typowy do karmienia, ale w końcu go nie używałam... jedynie do spania... kupiłam miękki bo innego nie mogłam znaleźć a to za cholerkę nie chciało podtrzymywać mojego biustu który przy karmieniu skoczył do rozmiaru 70 D... W rezultacie na co dzień chodziłam w usztywnianych stanikach które dobrze podtrzymywały biust... trzeba tylko dobrze dobrać rozmiar żeby stanik nie ugniatał wypełnionych mlekiem piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z tych co mają rozmiar G :) kupiłam na razie 2 staniki babyono, rozmiar 75F (większych miseczek nie robią) i powiem, że straszna kicha. w ogóle nie trzymają biustu, ale że ciasno mi już w ciążowych stanikach, które kupiłam w połowie ciąży a rodzę za 3 tygodnie to tak na 'po domu' je noszę. potem będą do spania. zamierzam kupić typowy 'karmnik' ale to już jak się dowiem na 100%, że będę w stanie karmić piersią, na czym mi zależy. na razie wolę nie inwestować 200 czy więcej w stanik, którego nie będę używać zgodnie z przeznaczeniem. jeśli masz dobry sklep z bielizną w swojej okolicy, dowiedz się czy nie ma u nich możliwości przerobienia zwykłego biustonosza na taki do karmienia. ja w ciąży kupiłam jeden taki, który będzie można w razie czego przerobić, więc to zawsze jakaś oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to już widzę, że raczej dla mnie sie nie przyda.. to raczej na duże piersi...po prostu ma byc wygodnie i tyle..kupie rozpinany z przodu i powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jest ,bo możesz szybko,dyskretnie wyjac cycek i nakarmić dziecko gdziekolwiek.a tak bez takiego stanika trzeba cudowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nie karmiłabym dziecka publicznie obrzydliwe...można się tak zorganizować,żeby tego nie robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja co pisałam ze mam 75 F. Ja mam stanik z mothercare. To jest dopiero stanik-te z baby ono czy z atlantica to można do smieci wywalić. Mój przedewszystkim nie ma takiego "trójkąta" w środku i tam cycek nie wpada. Tylko cała jedna miseczka się odczepia i tylko pasek zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest niezbędny ale bardzo wygodny do karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest niezbędny, mozna i karmic w zwykłym, nawet w parku, bluzka mozna sieokryc i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaSukienka
na pewno nie jest niezbędny, ale zdecydowanie warto w niego zainwestować :) ja kupiłam sobie dwa modele z Alles i jestem z nich bardzo zadowolona. Modele Sawanna i Cubana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama88
Sama mam teraz ten problem. Poród coraz bliżej i powoli zaczynam się zastanawiać nad kupnem "karmników"... Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu biustonosza do karmienia? Jestem zupełnie zielona w tym temacie :) Dodam, że mam dość duży biust, a pod koniec ciąży to już w ogóle... Podobają mi się staniki Alles o których wspomniała CzerwonaSukienka http://sklep.alles.pl/produkt,mama-cara-mia-m,637.html Myślałam o czymś takim na początek, czy może od razu poszukać czegoś ładniejszego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie rozmiar piersi przy karmieniu i tak się zmienia, więc nowy stanik trzeba kupić- można od razu taki do karmienia przecież... Odchylanie miseczki w dół to prosty sposób na zniszczenie stanika, a w porządnym staniku z dużą miseczką to czasem niemożliwe, jakimś wyjściem są odpinane ramiączka- ale wtedy raczej jedną ręką nie zapniesz, podobnie jak stanika rozpinanego z przodu. Miękkie miałam tylko do spania, żeby biust nie latał i żeby wkładki przytrzymywał, na dzień normalne z fiszbinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam trzy staniki kupione specjalnie na okolicznosc karmienia a uzywam ich do zwyklego stanika do karmienia sciagam ramiaczko i polowe stanika inaczej dziecko sie denerwowalo, material ciagle wchodzil mu do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby nie, ale to jednak duża wygoda. Zwłaszcza jak jesteś gdzieś na mieście. Sama bym sobie nie kuppiła, ale teściowa dała w prezencie model firmy Alles i naprawde super rozwiązanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu przylazla spamerzka kuvrvva od sraaaylesa :o WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×