Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy uważacie, że prezerwatywa to dobre zabezpieczenie?

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę stosować tabletek, nie chce i nie mogę mieć więcej dzieci. Czy uważacie że prezerwatywa to dobre rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezerawtywa to zle rozwiazanie , nam pekala pare razy , kupa stresu , takie ryzyk fizyk , teraz stosuje tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są jeszcze inne metody antykoncepcji. Może je rozważ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezerwatywa wczesniej czy puzniej peknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pękała Wam prezerwatywa? bo nie używacie lubrykantu (nawilżający zel np.) albo wasi faceci mają takie przyrodzenia że prezerwatywa mała...poszukajcie rozmiaru xxl są takie. ja nie miałam ani jednej wpadki z prezerwatywą. od lat się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy prezerwatyw, ale za jakiś czas chcemy starać się o drugie dziecko wiec jakbyśmy wpadli teraz to nie byłoby stresu. Gdybym kategorycznie nie chciała miec wiecej dzieci to napewno nie polegałabym na samych prezerwatywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka- właśnie niestety nic więcej z zabezpieczeń mi nie odpowiada ale na maxa boje się ciąży. Wcześniej stosowaliśmy stosunek przerywany i wpadki nie było przez kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy tylko prezerwatyw od 10 lat i mam dwoje planowanych dzieci. Po prostu nie chcę brać hormonów, nigdy nie przyjmowałam pigułek. Jakoś się nie stresuję, w ostateczności jest antykoncepcja awaryjna. Skuteczność dobrze użytkowanej prezerwatywy i pigułki jest zbliżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:43 pocieszyłaś mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×