Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto robić USG 4d

Polecane posty

Gość gość

Jak to wygląda? Czy to ma sens? Chodzi mi o połówkowe USG. Mam robić ale słyszę opinie że nie warto. Nie chodzi o pieniądze. Jakie jest wasze zdanie. Jak wygląda USG 4d???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz wszystkie pomiary i itd i tak robi w 2d tylko ba 4 d przełącza na chwilę żeby zdj dla rodziców zrobić wyraźne. U mnie nie sprawdziło się bo niestety maly odwrócił się tyłem i tylko mam zdj tylu główki i raczki. Ale gdyby był przodem ti chyba by bylo cudownie przeżycie bo juz widać rysy twarzy i można bardziej je pokochać bo wtedy to się staje takie realne. Ja mam tylko kawałek rączki tak jak pisałam ale i tak często sobie oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym połówkowe jest bardzo ważne można rozpoznać lub wykluczyć wiele wad i chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można bardziej pokochać? Matko jedyna. Ja go kocham bezgranicznie od drugiej kreski na tescie. Usg połówkowe warto robić, ale nie nastawiają się na nie wiadomo co w 4d. Obraz jest dość rozmazany, to są dwie trzy fotografie. W necie znajdziesz przyklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto, moja się zaslonila ręką i nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej przydatne emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czy bym chciała, bo uważam że moment zobaczenia dziecka pierwszy raz na żywo jest magiczny. Po co go sobie tak przedwcześnie już odkrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×