Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wysłać 8 latka na zieloną szkołę? nie wiem czy sobie poradzi

Polecane posty

Gość gość

nie jestem matką kwoką, moje dziecko ma obowiązki jak: karmienie kota, sprzątanie swojego pokoju, ścielenie łóżka, sprzątanie swoich zabawek, ścieranie kurzy, podlewanie kwiatów, odnoszenie naczyń po zjedzeniu do zlewu etc. Zatem jest ogarniętym dzieckiem. Ale wydaje mi się, że na zieloną szkołe jest za mały. W klasie jest najmłodszy, bo poszedł wcześniej do szkoły jako 6latek, do tego jest rodzony z końca roku. W klasie ma już chłopców, którzy za 4 miesiące będę mieć 10 lat, on dopiero 8l. Dlatego mam obiekcje czy go puścić czy ogarnie wszystko na tej zielone szkole. Możecie mi doradzić? Ktoś z was wysyłał tak małe dzieci na tego typu "kolonie'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miała 5 lat jak pojechała na 6-dniowe zielone przedszkole 350 km od domu. 7 lat jak pojechała latem na dwutygodniową kolonię i już nie może się doczekać następnej w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden sobie poradzi, inny nie poradzi, to Ty znasz swoje dziecko. Ale myślę, że będzie się czuł wykluczony, jeśli nie pojedzie z klasą. Dzieci równają w górę, będzie brał przykład ze starszych kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×