Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wzrost bety o 6000 w ciągu 72 godzin jest wystarczający

Polecane posty

Gość gość

8 t.c. beta wynosi 17700 a trzy dni później 23700 pomóżcie rozeznać czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sprawdzasz betę na tym etapie? Już zarodek normalnie widać i usg jest na tym etapie miarodajnym badaniem, a nie beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale u mnie nie widać zarodka dlatego robie betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takiej becie powinien byc widoczny zarodek z bijacym serduszkiem. i pamietaj ze beta rosnie rowniez przy pustym jaju plodowym i pustym pecherzyku. takze beta niczego nie gwarantuje niesttey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co jest pusty pęcherzyk bez zarodka? Jeżeli tak, to masz puste jajo płodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie podejrzenie pust. Jaja pl. Ale ja mam nadzieję że jeszcze zobaczę zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta do ok 12 tyg przez 72h powinna wzrosnąć o ok 114% czyli z 17700 powinno być po 72h ok. 37878.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to nie do 12 a do 10 ale ty sie nadal w tych tyg mieścisz. "Warto pamiętać, że poziom HCG osiąga szczyt około 10 tygodnia ciąży i późniejszy jego spadek jest jak najbardziej prawidłowy." Do 10 tyg: 66% w ciągu 48 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml 114% w ciągu 72 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyrost bety w tym tygodniu i przy takich jej wartościach nie ma najmniejszego znaczenia, może sobie rosnąć i o 100%. Powinien być już widoczny zarodek z bijącym sercem. Poczekałabym jeszcze z tydzień i jak nic się nie pojawi to łyżeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewna, że to 8 t.c.? Może ciąża jest młodsza? U mnie przy bhcg 16000 był tylko pęcherzyk ciążowy. Bhcg urosła w ciągu 4 dni z 16000 do 32000, 5 dni po tej becie 32000 widziałam juz zarodek i słyszałam bijace serduszko. Tydzień później na usg lekarz potwierdził, ze ciąża ładnie się rozwija. Powtórz usg po tygodniu. Bhcg na tym poziomie nie podwaja się juz tak szybko i nie zależy to od tygodnia ciąży tylko od jej poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×