Odpowiedz na ten temat

czy zna ktoras z was kogos kto ma kredyt we frankach??faktycznie sa problemy?

• gość 2017.09.14 [08:44]
    A co rzad ma zrobic? Skoro pomoze frankowiczom, ktorzy tyle czasu korzystali na kredycie we frankach to rozumiem pomoze i tym z kredytem w pln, ktorzy nie placili wtedy tak niskich rat?
    xx
    chyba sobie kpiny urzadzasz, złotówkowicze płacili jeszcze niższe raty niż frankowicze, bo dostali dofinansowanie z programów, Rodzina na Swoim i Mieszkanie dla Młodych, przykład: przy takim samym kredycie 200 tys. ja płaciłam we frankach 1000 zł a moja kolezanka mająca RNS płaciła 800 zł (miała wyliczone że powinna płacić 1200 ale państwo jej dopłacało przez 8 lat) teraz po 8 latach ona płaci 1200 a ja też 1200 no i kto jest bardziej do przodu??? Znienawidzony frankowicz czyli ja czy moja koleżanka "wielce pokrzywdzony" złotówkowicz??? I zrozumcie wreszcie, że frankowicze nie chcą żadnych dopłat, tylko ustawy, która nakaże bankom oddać niesłusznie pobrane spready i inne opłaty, BANKI JUŻ TE PIENIĄDZE WZIĘŁY i to kiedy? ano najwięcej za poprzednich rządów PISU, w latach 2005-2007 usmiech.gif Ścigają ambergold a czemu nie wezmą się za banki, które ukradły o wiele więcej, gdzie była wtedy KNF (powinna nie pozwolić na klauzule abuzywne, wszak rządził PIS)???
  • gość 2017.09.14 [09:53]
    8:44 co ty p********z? Tak ładnie koleżance wyliczylaś ile płaciła, ale na ile ten kredyt wzięła już nie napisałaś. Jeśli ty wzięłaś we frankach 200 tys, a koleżanka wzięła taki sam kredyt w złotówkach (dopłata rządowa tu się nie liczy, bank wyliczył wam tak samo), raty miałyście takie same, to by znaczyło, że koleżanka ma kredyt na minimum 5 lat dłuższy okres niż ty. Bo jakoś nie wierzę, żebyś się wpierdzielała we franki mając taką samą wysokość kredytu co koleżanka w złotówkach, kłamczucho.
  • gość 2017.09.15 [18:59]
    09:53 sama jesteś kłamczucha, w dodatku nie umiesz czytac, a ja nic nie musiałam jej wyliczac, bo to blikska koleżanka i sama z nią byłam kiedyś w banku i widziałam jak płaciła w okienku, nawet raz jej pożyczałam 800 zł na ratę!
    "ale na ile ten kredyt wzięła już nie napisałaś."
    "to by znaczyło, że koleżanka ma kredyt na minimum 5 lat dłuższy okres niż ty".
    wzieła na tyle samo co ja i na 200 tys tak samo jak ja, tylko ze ona miał normalnych ropdziców, którzy nie puścili jej w świat z gołym tyłkiem tylko dali kilkadziesiat tys. wkładu własnego!!!
  • gość 2017.09.15 [19:06]
    akoś nie wierzę, żebyś się wpierdzielała we franki mając taką samą wysokość kredytu co koleżanka w złotówkach, kłamczucho.
    xx
    w latach 2005-2007 banki nie dawały w złotówkach osobom bez wkładu własnego, takie osoby dostawały tylko w CHF

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...